کد خبر: 1604

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۴

فرماندار رودسر مطرح کرد استقرار ۲۴۷ شعبه در حوزه انتخابیه شهرستان‌های رودسر و املش

فرماندار شهرستان رودسر از استقرار ۲۴۷ شعبه اخذ رأی در این حوزه انتخابیه خبر داد. امیر جانبازی رودسری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رودسر، اظهار داشت: از تعداد ۲۴۷ شعبه اخذ رأی در این حوزه انتخابیه تعداد  ۷۳ شعبه اخذ رأی شهری و ۱۷۴ شعبه نیز روستایی در بخش‌های مرکزی رودسر، کلاچای، چابکسر، رحیم […]

صندوق رای

فرماندار شهرستان رودسر از استقرار ۲۴۷ شعبه اخذ رأی در این حوزه انتخابیه خبر داد.

امیر جانبازی رودسری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رودسر، اظهار داشت: از تعداد ۲۴۷ شعبه اخذ رأی در این حوزه انتخابیه تعداد  ۷۳ شعبه اخذ رأی شهری و ۱۷۴ شعبه نیز روستایی در بخش‌های مرکزی رودسر، کلاچای، چابکسر، رحیم آباد، مرکزی  و رانکوه املش است.

وی گفت: در مجموع دو شهرستان رودسر و املش که یک حوزه انتخابیه هستند تعداد ۱۴۵ هزار و ۵۲۵ نفر واجد شرایط رأی وجود دارد و حدود هشت هزار نفر رأی اولی هستند و در انتخابات هفتم اسفند ماه پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت می‌کنند.

فرماندار رودسر افزود: در روز انتخابات هفتم اسفند نیز حدود پنج هزار نفر از عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی کار برگزاری انتخابات در این شهرستان را دنبال می‌کنند و در جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور در این شهرستان، بیان کرد: همه تمهیدات جهت برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم در این دو شهرستان اندیشیده شده و مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

جانبازی رودسری  تصریح کرد: مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان‌های رودسر و املش بار دیگر در هفتم اسفندماه با حضور در پای صندوق‌های رأی ضمن پیمان مجدد با آرمان‌های بلند امام راحل(ره) و تجدید میثاق با مقام معظم رهبری، دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مأیوس می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شهرستان‌های رودسر و املش در شرق استان گیلان به‌عنوان یک حوزه انتخابیه، یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.