سردار علیزاده سخنگوی ائتلاف بزرگ اصولگرایان استان گیلان گفت: این ائتلاف حاصل تحقیق و بررسی جمعی از عزیزان در استان بوده و در این مقطع واقعا مثال زدنی است. کاری که بین نامزدهای اصولگرا در استان انجام گرفت مدل خاصی بود که در آینده آن را تشریح خواهم کرد.

ائتلاف رشتبه گزارش املش ما به نقل از ۸دی نیوز  نشست خبری ائتلاف بزرگ اصولگرایان استان گیلان عصر امروز(سه شنبه) با حضور گزینه های این ائتلاف در حوزه اتخابیه رشت، برگزار شد.

سردار علیزاده سخنگوی ائتلاف بزرگ اصولگرایان استان گیلان گفت: این ائتلاف حاصل تحقیق و بررسی جمعی از عزیزان در استان بوده و در این مقطع واقعا مثال زدنی است. کاری که بین نامزدهای اصولگرا در استان انجام گرفت مدل خاصی بود که در آینده آن را تشریح خواهم کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه امروز در تمام حوزه های انتخابیه استان گیلان ائتلاف اصولگرایان شکل گرفته است گفت: تا کنون در حوزه های انتخاباتی رودسر و املش اسدالله عباسی، لنگرود گل آقا پورعباس، لاهیجان و سیاهکل ذبیح الله نیکفر، رودبار عباس صفایی، رشت سید علی آقازاده سید ولی عظمتی جبارکوچکی نژاد، فومن و شفت خلیل بهروزی فر، بندر انزلی حسن خسته بند و در حوزه انتخابیه تالش ماسال رضوانشهر محمود شکری به عنوان گزینه های تحت حمایت ائتلاف بزرگ اصولگرایان استان گیلان انتخاب شده اند.

 

سخنگوی ائتلاف بزرگ اصولگرایان استان گیلان در ادامه گفت: شعار پیش بینی شده اصولگرایان کشور “معیشت، امنیت، پیشرفت” است و شعار ائتلاف بزرگ اصولگرایان استان گیلان نیز “باران رحمت” است.

سردار علیزاده در انتخابات مجلس خبرگان در گیلان ۷نامزد داریم که دو نفر از آنها به عنوان منتخب جامعه مدرسین انتخاب شدند و دو نفر هم ما برای ائتلاف انتخاب کردیم که اسامی آنها را معرفی میکنم: حضرات آیان قربانی، رمضانی، اشکوری و حجت الاسلام رهنما.

وی در پایان گفت تاکید کرد: افرادی که در ائتلاف نیستند لزوما به این معنا نیست که اصولگرا نیستند و صلاحیت ندارند. شاید آنها صلاحیت بیشتری نسبت به گزینه های ما داشته باشند اما از نظر ما این عزیزان فاکتورهای خاص ائتلاف را دارا بودند که در آینده درباره آن صحبت میکنم.