کد خبر: 2017

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۸

فرهنگ جهاد و شهادت اهرم قدرت و عامل قدرت یابی ملت ایران است

سخنران مراسم یادواره شهدای روستای قاسم آباد سفلی: فرهنگ جهاد و شهادت اهرم قدرت و عامل قدرت یابی ملت ایران است سخنران مراسم یادواره شهدای روستای قاسم آباد سفلی با بیان اینکه فرهنگ جهاد و شهادت اهرم قدرت و عامل قدرت یابی ملت ایران است، گفت: شهدا قهرمانان واقعی و شهادت فرهنگ اقتدار ملت ایران […]

سخنران مراسم یادواره شهدای روستای قاسم آباد سفلی:

فرهنگ جهاد و شهادت اهرم قدرت و عامل قدرت یابی ملت ایران است

سخنران مراسم یادواره شهدای روستای قاسم آباد سفلی با بیان اینکه فرهنگ جهاد و شهادت اهرم قدرت و عامل قدرت یابی ملت ایران است، گفت: شهدا قهرمانان واقعی و شهادت فرهنگ اقتدار ملت ایران است

فرهنگ جهاد و شهادت اهرم قدرت و عامل قدرت یابی ملت ایران است

به نقل ازخبرگزاری بین المللی کاسپین از رودسر، جواد دل روز عصر امروز در یادواره ۱۶ شهید  روستای قاسم آباد سفلی چابکسر با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار کرد: شهدا قهرمانان واقعی و شهادت فرهنگ اقتدار ملت ایران هستند.

وی با بیان اینکه از هنرهای بزرگ امام راحل(ره) احیای فرهنگ شهادت، ایثار و فرهنگ عاشورایی و حسینی بود گفت: امام خمینی(ره) روح استقلال خواهی و آزادگی را در ملت ایران زنده کرد.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه فرهنگ جهاد و شهادت اهرم قدرت و عامل قدرت یابی ملت ایران است، گفت: شهدا قهرمانان واقعی و شهادت فرهنگ اقتدار ملت ایران است.

دل روز با اشاره به اینکه دشمن روی این فرهنگ حساس است و تلاش می کند آن را از ملت بگیرد گفت:  تمام تلاش دشمن این است که با ازبین بردن فرهنگ ایثار و شهادت انقلاب و نظام اسلامی را خلع سلاح کند.

وی با اشاره به اینکه گردان های مدافع حرم و شهدای مدافع حرم دوباره آن وعده امام را که فرمود دفتر جهاد و شهادت همچنان باز است را در فضای ایران اسلامی احیا کردند و افزود: آنان عطر و بوی شهادت را در کشور عطر آگین کردند.

سخنران مراسم یادواره شهدای روستای قاسم آباد سفلی با اشاره به اینکه جوانان ما دوباره در مکتب شهادت و ایثار وارد شده  و حماسه آفریدند افزود: نیز امروز میدان های دفاع از حرم اهل بیت میعادگاه عاشقان ایثار و شهادت است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.