کد خبر: 2201

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۵:۵۲

فرمانده انتظامی رودسر عنوان کرد:دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل و مغازه ها در شهرستان رودسر+عکس

فرمانده انتظامی رودسر عنوان کرد:دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل و مغازه ها در شهرستان رودسر فرمانده انتظامی شهرستان رودسر از دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل و مغازه‌ها در این شهرستان خبر داد. به گزارش کلاچای نیوز ، سرهنگ پاسدار رمضانعلی پورقاسم اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان موفق شدند دو سارق حرفه‌ای که مدتی است در […]

image

 1. فرمانده انتظامی رودسر عنوان کرد:دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل و مغازه ها در شهرستان رودسر
  فرمانده انتظامی شهرستان رودسر از دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل و مغازه‌ها در این شهرستان خبر داد. به گزارش کلاچای نیوز ، سرهنگ پاسدار رمضانعلی پورقاسم اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان موفق شدند دو سارق حرفه‌ای که مدتی است در این شهرستان مبادرت به سرقت از منازل و مغازه می‌کردند را طی عملیاتی پلیسی […]
  فرمانده انتظامی شهرستان رودسر از دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل و مغازه‌ها در این شهرستان خبر داد.
  به گزارش خبرنگار چابکسر نیوز ، سرهنگ پاسدار رمضانعلی پورقاسم اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان موفق شدند دو سارق حرفه‌ای که مدتی است در این شهرستان مبادرت به سرقت از منازل و مغازه می‌کردند را طی عملیاتی پلیسی در بخش چابکسر دستگیر کنند‌.
  وی گفت: از این سارقان که بومی استان گیلان هستند مقادیر زیادی اموال سرقتی منازل و مغازه‌ها کشف و ضبط شد که ارزش ریالی اموال مکشوفه حدود یک میلیارد ریال است.
  فرمانده انتظامی شهرستان رودسر بیان کرد: از مدتی قبل سرقت‌های مکرر از مغازه و منازل شهروندان شهرستان رودسر موجی از نگرانی را در بین مردم و به‌ویژه مالباختگان ایجاد کرده بود که طی تحقیقات به‌عمل آمده از سوی پلیس، سارقان که با یک دستگاه خودروی سمند با شماره جعلی و تابلوی آژانس مبادرت به سرقت می‌کردند شناسایی و در حین ارتکاب جرم دستگیر شدند.
  وی با اشاره به اینکه سارقان در بازجویی‌های اولیه به ۱۵ فقره سرقت اعتراف کردند، افزود: بخشی از اموال مکشوفه از سارقان در منزل یکی از آنان در رشت کشف شد و تحقیقات در این زمینه جهت بررسی جوانب سرقت همچنان ادامه دارد.
  فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با اشاره به اینکه سارقان بیشترین سرقتشان در منازل و مغازه‌های بوده که از نظر حفاظتی و نصب دزدگیر بسیار ضعیف بود، به مردم توصیه کرد ضمن رعایت نکات حفاظتی، هرگونه حرکات مشکوک در محل زندگی و مغازه خود را با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.
  شهرستان رودسر در ۷۵ کیلومتری شرق استان گیلان واقع است./تسنیم
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.