کد خبر: 2206

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۶:۱۳

در سکوت خبری ؛اعطای اعتبار نامه دهمین منتخب مردم رودسر و املش+عکس

در سکوت خبری ؛اعطای اعتبار نامه دهمین منتخب مردم رودسر و املش اسداله عباسی بعنوان دهمین نماینده مجلس شورای اسلامی مردم رودسر و املش در ۷ اسفند ۹۴ انتخاب و به مجلس راه یافت. به گزارش کلاچای نیوز به نقل از املش ما ، اسداله عباسی در انتخابات ۷ اسفند ۹۴ توانست بعنوان دهمین نماینده […]

image

در سکوت خبری ؛اعطای اعتبار نامه دهمین منتخب مردم رودسر و املش
اسداله عباسی بعنوان دهمین نماینده مجلس شورای اسلامی مردم رودسر و املش در ۷ اسفند ۹۴ انتخاب و به مجلس راه یافت. به گزارش کلاچای نیوز به نقل از املش ما ، اسداله عباسی در انتخابات ۷ اسفند ۹۴ توانست بعنوان دهمین نماینده شهرستان های رودسر و املش به مجلس شورای اسلامی راه پیداکند. براساس گزارش خبرنگارما […]
اسداله عباسی بعنوان دهمین نماینده مجلس شورای اسلامی مردم رودسر و املش در ۷ اسفند ۹۴ انتخاب و به مجلس راه یافت.
به گزارش  چابکسر نیوزبه نقل از املش ما ، اسداله عباسی در انتخابات ۷ اسفند ۹۴ توانست بعنوان دهمین نماینده شهرستان های رودسر و املش به مجلس شورای اسلامی راه پیداکند.
براساس گزارش خبرنگارما در بسیاری از شهرستان ها اعطای اعتبار نامه با حضور اصحاب رسانه صورت گرفته است ولی در شهرستان رودسر این اتفاق با سکوت خبری مواجه شد.
حال باید منتظر بود امیرجانبازی رودسری فرماندار این شهرستان و رئیس انتخابات این حوزه انتخابیه که همواره در زمان انتخابات با رسانه ها ارتباط خوبی نداشت ، چه دلیلی برای سکوت رسانه ای اعطای اعتبار نامه اسداله عباسی خواهد داشت.
اعتبار نامه اسداله عباسی۱

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.