کد خبر: 2310

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۳

امام جمعه رودسر: مسئولین مشکلات سایت نفتی سردار جنگل را جدی تر بگیرند / هیچ ارگانی حق ندارد حقوق مردم را ضایع کند امام جمعه رودسر گفت: ا

  امام جمعه رودسر: مسئولین مشکلات سایت نفتی سردار جنگل را جدی تر بگیرند / هیچ ارگانی حق ندارد حقوق مردم را ضایع کند امام جمعه رودسر گفت: اگر بخواهیم بر اساس منافع شخصی پروژه ملی شرکت نفت خزر رودسر را مسکوت کنیم و یا به تعویق بیاندازیم، علاوه بر تعطیلی و انتقال پروژه به […]

 

image

امام جمعه رودسر:
مسئولین مشکلات سایت نفتی سردار جنگل را جدی تر بگیرند / هیچ ارگانی حق ندارد حقوق مردم را ضایع کند
امام جمعه رودسر گفت: اگر بخواهیم بر اساس منافع شخصی پروژه ملی شرکت نفت خزر رودسر را مسکوت کنیم و یا به تعویق بیاندازیم، علاوه بر تعطیلی و انتقال پروژه به استان مجاور خیانت بزرگی در حق جوانان این منطقه انجام داده ایم
مسئولین مشکلات سایت نفتی سردار جنگل را جدی تر بگیرند / هیچ ارگانی حق ندارد حقوق مردم را ضایع کند
به نقل ازخبرگزاری بین المللی کاسپین از رودسر، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی دستجردی، ضمن تشکر از پیگیری هاو تلاش استاندار محترم، معاونت محترم عمرانی استانداری گیلان نسبت به پیگیری وتلاش پروژه سایت نفتی سردارجنگل شهرستان رودسر از روند کند پیشرفت این پروژه انتقاد کرد.

وی در تماس تلفنی با استاندار گیلان و مدیرکل محیط زیست از آنها خواست برای پیگیری مشکلات سایت نفتی سردار جنگل در سال جاری با تلاش بیشتری ورود کنند که استاندار گیلان در این تماس تلفنی از برگزاری جلسه ویژه برای حل مشکلات و هماهنگی بیشتر مسئولین در هفته آینده خبر داد.

امام جمعه رودسر اظهار کرد: کوتاهی مسئولین باعث شده بودجه ۲۰۰ میلیارد ریالی این پروژه در سال گذشته جذب نگردد و متاسفانه این اتفاق علاوه بر دلسردی شرکت نفت مبنی بر سرمایه گذاری در شهرستان رودسر می تواند در افزایش مدت تکمیل پروژه تاثیرگذار باشد.

وی با تاکید براینکه هیچ ارگانی حق ندارد حقوق مردم را ضایع کند افزود: مردم نگران حق و حقوق خود نباشند، پرداخت مطالبات مردم و رضایت آنها در اولویت کاری مسئولین شرکت نفت قرار بگیرد.

امام جمعه رودسر، اذعان داشت: پروژه ملی سایت نفتی سردار جنگل تاثیر شگرفی در عمران و آبادانی شهرستان رودسر و همچنین استان گیلان دارد و مسئولین با جدیت هر چه تمامتر باید پیگیر تکمیل آن باشند.

دستجردی ادامه داد: اگر بخواهیم بر اساس منافع شخصی این پروژه ملی را مسکوت کنیم و یا روند پروژه را به تعویق بیاندازیم، علاوه بر تعطیلی و انتقال پروژه به استان مجاور خیانت بزرگی در حق جوانان این منطقه انجام داده ایم .

وی تصریح کرد: در حال حاضر شرکت نفت تلاش می کند بر اساس توافق انجام شده زمین هایی که به آنها واگذار شده را برای پشتیبانی سکوی نفتی سردار جنگل رودسر تجهیز نماید و امیدوارم مسئولین بومی با حمایت شبانه روزی مشکلات را حل و زمینه فعالیت شرکت نفت را فراهم سازند.
انتهای

 

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.