کد خبر: 2461

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۸:۳۴

نماینده منتخب مردم رودسر و املش: اگر مدیران خساست به خرج نمی دادند شاهد این همه عقب ماندگی نبودیم / از هشتم اسفند کارم را شروع کرده ام

نماینده منتخب مردم رودسر و املش: اگر مدیران خساست به خرج نمی دادند شاهد این همه عقب ماندگی نبودیم / از هشتم اسفند کارم را شروع کرده ام نماینده منتخب مردم رودسر و املش گفت: اگر مدیران و مسوولانی که بعد از من بودند خساست به خرج نمیدادند و پول مردم را میدادند شاهد این […]

image

نماینده منتخب مردم رودسر و املش:
اگر مدیران خساست به خرج نمی دادند شاهد این همه عقب ماندگی نبودیم / از هشتم اسفند کارم را شروع کرده ام
نماینده منتخب مردم رودسر و املش گفت: اگر مدیران و مسوولانی که بعد از من بودند خساست به خرج نمیدادند و پول مردم را میدادند شاهد این همه عقب ماندگی نبودیم
اگر مدیران خساست به خرج نمی دادند شاهد این همه عقب ماندگی نبودیم / از هشتم اسفند کارم را شروع کرده ام
به نقل ازخبرگزاری بین المللی کاسپین از رودسر، اسداله عباسی امروز در بازدید از سد خاکی در حال احداث پلرود رحیم آباد اظهار کرد: با اتکا به نیروهای توانمند بومی توان اتمام پروژه را داریم.

وی در ادامه این مطلب افزود: اولویت ما بحث تملک اراضی است که زمین های منطقه از تملک مردم در نیامده است.

نماینده منتخب مردم رودسر و املش با انتقاد از اینکه سال ها از آغاز ساخت سد می گذرد اما هنوز از بهره برداری آن خبری نیست، گفت: اگر مدیران و مسوولانی که بعد از من بودند خساست به خرج نمیدادند و پول مردم را میدادند شاهد این همه عقب ماندگی نبودیم.

عباسی با تاکید بر اینکه من منتظر نمی مانم تا اینکه وارد مجلس شوم و بعد پیگیر مشکلات سد و تصفیه خانه شوم، بیان داشت: من از هشتم اسفندماه کارم را شروع کرده ام.

وی با بیان اینکه دلم می سوزد و برای ایجاد این سد خون دل خورده ایم، ادامه داد: پای کار هستم و با تمام توان در خدمت مردم می مانم.

نماینده منتخب مردم رودسر و املش در خصوص تصفیه خانه طول لات نیز اظهار داشت: تصفیه خانه طول لات هم باید تقویت شود.

عباسی با بیان اینکه در زمانی که من نبوده ام پروژه های حوزه انتخابیه به حال خودش رها شده است، گفت: امیدوارم با تخصیص بودجه و پشتکار مشکلات یکی پس از دیگری حل شود تا با بارش باران شاهد کدورت آب آن نباشیم.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.