کد خبر: 2472

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۷

خود سوزی جوان ۲۸ ساله در رشت/ مرگ بخاطر نخریدن ماشین!

    خود سوزی جوان ۲۸ ساله در رشت/ مرگ بخاطر نخریدن ماشین! جوان ۲۸ ساله با شنیدن جواب منفی پدرش برای خرید خودرو برای وی، خودش را در شهرستان رشت آتش زد به نقل ازخبرگزاری بین المللی کاسپین از رشت، سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان پیش از ظهر امروز […]

image

 

 

خود سوزی جوان ۲۸ ساله در رشت/ مرگ بخاطر نخریدن ماشین!
جوان ۲۸ ساله با شنیدن جواب منفی پدرش برای خرید خودرو برای وی، خودش را در شهرستان رشت آتش زد
به نقل ازخبرگزاری بین المللی کاسپین از رشت، سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر گفت: در ساعت ۱۴:۳۲ روز گذشته از طریق مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ یک فقره اقدام به خودکشی در منطقه گلسار شهرستان رشت، به ماموران انتظامی اعلام شده و ماموران بلافاصله در محل حضور یافتند.

وی افزود: مردی ۶۰ ساله به ماموران مراجعه نموده و اعلام داشت که پسرش در ساعت ۱۳:۲۰ با حالت عصبانی وارد منزل شده و از وی درخواست خودرو نموده و با شنیدن پاسخ منفی از سوی پدرش اقدام به آتش زدن خود کرده است.

معاون اجتماعی پلیس گیلان با بیان اینکه متوفی با یک بطری پلاستیکی محتوی بنزین یا الکل اقدام به خودسوزی کرده است، بیان داشت: پدر متوفی اقدام به خاموش کردن آتش نموده که در این کار ناموفق بوده و متاسفانه این جوان ۲۸ ساله در منزل پدرش بر اثر سوختگی شدید فوت می نماید.

به گفته وی، جسد این جوان جهت بررسی بیشتر به سردخانه منتقل شد.
انتهای خبر/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.