کد خبر: 2481

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۸:۰۱

منتخب مردم رودسر در انتخابات مجلس حل معضل بیکاری جلوه پررنگی در گیلان ندارد/ مشکلات شرق گیلان به ویژه در حوزه بهداشت و درمان زیاد است

منتخب مردم رودسر در انتخابات مجلس حل معضل بیکاری جلوه پررنگی در گیلان ندارد/ مشکلات شرق گیلان به ویژه در حوزه بهداشت و درمان زیاد است به نقل از خبرگزاری کاسپین منتخب مردم رودسر در انتخابات مجلس با بیان اینکه حل معضل بیکاری جلوه پررنگی در گیلان ندارد، گفت: در سالی که با شعار اقتصاد […]

image

منتخب مردم رودسر در انتخابات مجلس
حل معضل بیکاری جلوه پررنگی در گیلان ندارد/ مشکلات شرق گیلان به ویژه در حوزه بهداشت و درمان زیاد است
به نقل از خبرگزاری کاسپین منتخب مردم رودسر در انتخابات مجلس با بیان اینکه حل معضل بیکاری جلوه پررنگی در گیلان ندارد، گفت: در سالی که با شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شده است باید در راستای رفع معضل بیکاری و رونق فضای اشتغال تلاش کرد
حل معضل بیکاری جلوه پررنگی در گیلان ندارد/ مشکلات شرق گیلان به ویژه در حوزه بهداشت و درمان زیاد است
اسدالله عباسی با اشاره به وضعیت استان گیلان، اظهار کرد: گیلان با وجود برخورداری از ظرفیت های غنی در حوزه های کشاورزی و صنعت و دیگر زمینه ها در حوزه نیروی انسانی متخصص و تحصیل کرده هم از ظرفیت بالایی برخوردار است.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: متاسفانه استان گیلان در سطر های اول فهرست استان های مبتلا به ویروس بیکاری قرار دارد و تا کنون اقداماتی که در این راستا صورت گرفته است، جلوه عملی پر رنگی نداشته است.

منتخب مردم رودسر و املش در انتخابات مجلس با تاکید براینکه سند اشتغال باید از محور های اصلی سیاست مسئولان و نمایندگان استان در سال ۹۵ باشد، اضافه کرد: در سالی که با شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است باید در راستای رفع معضل بیکاری و رونق فضای اشتغال تلاش کرد.

عباسی با اشاره به این نکته که حجم قابل توجهی از نیروهای تحصیل کرده و دانشگاهی در استان بیکار هستند، ابراز کرد: برنامه ای برای ترسیم بازار کار برای این نیروهای تحصیل کرده در استان وجود ندارد.

منتخب مردم رودسر و املش در انتخابات مجلس، افزود: دولت باید تمام هم و غم خود را بر رونق فضای اشتغال و معضل بیکاری متمرکز کند.

وی با بیان اینکه گیلان از ظرفیت های بالاو غنی در حوزه های زیربنایی مانند کشاورزی و صنعت و گردگشگری برخوردار است، گفت: ضعف ها و کمبود های گیلان به ویژه در حوزه زیست محیطی بسیار پر رنگ تر است.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: املش و رودسر در حوزه بهداشت و درمان در محرومیت به سر می برند و زیر ساخت هایی از این جنس در شهرستانهای رودسر و املش استاندارد نیست.

عباسی با بیان اینکه مشکلات در شرق گیلان به ویژه در حوزه بهداشت و درمان زیاد است، گفت: مجمع نمایندگان گیلان این بار دیگر در مجلس دهم باید در راستای ارتقای سطح بهداشت و درمان استان تلاش کنند و بحث دفع زباله و معضل فاضلاب را در استان باید ساماندهی کنیم.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.