کد خبر: 2494

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۴

مسئولین بجای پشت میز نشینی دنبال راهکارهای اقتصاد مقاومتی باشند

مسئولین بجای پشت میز نشینی دنبال راهکارهای اقتصاد مقاومتی باشند جلسه شورای اداری بخش چابکسر صبح امروز در سالن بخشداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار چابکسر نیوز، بخشدار چابکسر در ابتدای این جلسه با تبریک فرارسیدن هفته بزرگداشت معلم ، روز کارگر و روز شوراها به تشریح برنامه های اقتصاد مقاومتی در راستای فرمایشات رهبر […]

مسئولین بجای پشت میز نشینی دنبال راهکارهای اقتصاد مقاومتی باشند

جلسه شورای اداری بخش چابکسر صبح امروز در سالن بخشداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار چابکسر نیوز، بخشدار چابکسر در ابتدای این جلسه با تبریک فرارسیدن هفته بزرگداشت معلم ، روز کارگر و روز شوراها به تشریح برنامه های اقتصاد مقاومتی در راستای فرمایشات رهبر انقلاب پرداخت و گفت: همه مسئولین بخش چابکسر مکلف به اجرای شعار سال می باشند.

حسین رمضانخواه افزود: اقتصاد مقاومتی در این بخش با تولیدات کشاورزان منطقه یعنی تولید چای، گل و گیاه فضای باز و گلخانه ای محقق خواهد شد.

وی در پایان سخنانش از آمادگی بخشداری در ارائه راهکار های اقتصاد مقاومتی در جهت تامین معیشت مردم و اشتغالزایی خبرداد.

در ادامه این جلسه امام جمعه چابکسر به کنگره ملی ۸هزار شهید گیلانی اشاره نمود و گفت: ۸۰۰۰ شهید گیلان سند افتخارات نظام ماست و ما هرچه داریم به برکت خون شهدا می باشد.

حجت الاسلام محمود کشاورز در خصوص شعارسال گفت: سالی که رهبر انقلاب به اقدام و عمل مزین نموده است ، باید با فعالیت و کار محقق گردد.

وی افزود: منطقه طلاخیز چابکسر می تواند با تولیدات چای ، مرکبات ، برنج و گل های زینتی پیشرو در شکوفایی اقتصاد منطقه باشد و همه اینها در گرو تحقق بخشیدن شعار سال توسط مردم و مسئولین است.
امام جمعه چابکسر خاطرنشان کرد: مسئولین بجای پشت میز نشینی دنبال راهکارهای اقتصاد مقاومتی و خودکفایی باشند تا توانمندیهای اقتصادی و پتانسیل بالقوه منطقه به بالفعل تبدیل شود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.