کد خبر: 2696

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۳

طعنه سنگین عادل فردوسی پور به مدافع پرسپولیس

طعنه سنگین عادل فردوسی پور به مدافع پرسپولیس عادل فردوسی پور بابت اشتباهاتی که مدافعان و البته دروازه بان پرسپولیس روی گل اول و دوم نفت تهران داشتند، تیکه‌های جالبی به آنها انداخت. طعنه سنگین عادل فردوسی پور به مدافع پرسپولیس به گزارش چابکسر ؛ عادل فردوسی پور بابت اشتباهاتی که مدافعان والبته دروازه بان […]

طعنه سنگین عادل فردوسی پور به مدافع پرسپولیس

image
عادل فردوسی پور بابت اشتباهاتی که مدافعان و البته دروازه بان پرسپولیس روی گل اول و دوم نفت تهران داشتند، تیکه‌های جالبی به آنها انداخت.
طعنه سنگین عادل فردوسی پور به مدافع پرسپولیس به گزارش چابکسر ؛ عادل فردوسی پور بابت اشتباهاتی که مدافعان والبته دروازه بان پرسپولیس روی گل اول و دوم نفت تهران داشتند، تیکه های جالبی به آنها انداخت.

وی سوشا، نورمحمدی و حاتمی را مثل nhs خواند و گفت با نماشی که سوشا داشت همه همین الان می توانند گلر پرسپولیس باشند. اما او گیر اصلی را به بابک حاتمی داد که امسال کم اشتباه نبوده است.

عادل با نشان دادن صحنه خطای این بازیکن روی مدافع نفت، رو به مرادی کارشناس بازی گفت نباید کارت زرد می گرفت که او هم جواب داد: «چرا باید کارت می گرفت.»

در این لحظه عادل گفت: «اصلا اگر اخطار می گرفت، از زمین بازی اخراج می شد و به نفع پرسپولیس بود چون باعث می شد دیگر حاتمی آن شاهکار را روی گل دوم نفت انجام ندهد!»

منبع: ساعت ۲۴

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.