کد خبر: 2741

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۸:۱۵

مدیرعامل هلال احمر گیلان خبرداد: ۱۵۸ کاندیدای انتخابات هلال احمر در گیلان/ ۳۶۰۰ نفر واجد شرایط رای دادن

مدیرعامل هلال احمر گیلان خبرداد: ۱۵۸ کاندیدای انتخابات هلال احمر در گیلان/ ۳۶۰۰ نفر واجد شرایط رای دادن مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: ۳ هزار و ۶۷۲ نفر از اعضای داوطلب فعال این جمعیت ، واجد شرایط حضور در انتخابات مجامع هلال احمر هستند. خصوصی ثانی به گزارش چابکسر نیوز ، حمیدرضا خصوصی […]

مدیرعامل هلال احمر گیلان خبرداد: ۱۵۸ کاندیدای انتخابات هلال احمر در گیلان/ ۳۶۰۰ نفر واجد شرایط رای دادن

image

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: ۳ هزار و ۶۷۲ نفر از اعضای داوطلب فعال این جمعیت ، واجد شرایط حضور در انتخابات مجامع هلال احمر هستند.
خصوصی ثانی به گزارش چابکسر نیوز ، حمیدرضا خصوصی ثانی با اشاره به ساختار جمعیت هلال احمر بر اساس خدمات داوطلبانه افزود: در این نهاد بشر دوست ، فعالیتها بر اساس مشارکت مردم و اعضای داوطلب صورت می گیرد.

وی افزود:با توجه به اساسنامه هلال احمر، منتخبین شورای اجرایی وظیفه تدوین برنامه های کلی و ارائه آن به مجمع شهرستان، تنظیم برنامه و بودجه تراز سالیانه جمعیت مربوطه و ارائه آن به مجمع شهرستان، تدوین راهکارهای لازم در راستای اجرای مصوبات شهرستان، معرفی دو مدیر واجد شرایط به مدیر عامل استان جهت انتخاب رئیس شعبه و تصویب پیشنهادات رئیس شعبه در چارچوب وظایف را بر عهده دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان خاطرنشان کرد: در هر شهرستان ۴ نفر به عنوان عضو اصلی و ۲ نفر به عنوان عضو علی البدل شورای اجرایی، یک نفر به عنوان بازرس اصلی و همچنین یک نفر به عنوان بازرس علی البدل برای مدت چهار سال انتخاب می شود.

خصوصی ثانی تصریح کرد: انتخابات مجامع هلال احمر ۲۴ اردیبهشت همزمان با سراسر کشور در ۱۶ شعبه جمعیت هلال احمر استان با حضور اعضای فعال برگزار می شود که طی آن شرکت کنندگان می توانند کاندایدای مورد نظر خود را از بین ۱۵۸ نامزد انتخاب کنند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.