کد خبر: 2820

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۴:۴۱

آقای فرماندار آیا پیشرفت لاک پشتی سایت نفتی خزر جز افتخارات دولت تدبیر و امید است؟

آقای فرماندار آیا پیشرفت لاک پشتی سایت نفتی خزر جز افتخارات دولت تدبیر و امید است؟ فرماندار رودسر عمده ی جهش و اجرایی شدن عملیات پروژه ملی سایت نفتی خزر را در دولت تدبیر و امید دانست. به نقل از رودسریها ، فرماندار رودسر روز گذشته در گفتگویی عمده ی جهش و اجرایی شدن عملیات […]

آقای فرماندار آیا پیشرفت لاک پشتی سایت نفتی خزر جز افتخارات دولت تدبیر و امید است؟


فرماندار رودسر عمده ی جهش و اجرایی شدن عملیات پروژه ملی سایت نفتی خزر را در دولت تدبیر و امید دانست.
به نقل از رودسریها ، فرماندار رودسر روز گذشته در گفتگویی عمده ی جهش و اجرایی شدن عملیات سایت نفتی خزر را در دولت تدبیر و امید اعلام داشت و گفت : باید توجه داشت که در دو سال و نیم اخیر صحبت از این سایت نفتی بوده است و اگر پیگیری های دکتر نجفی در این خصوص نبود و اگر در راس این ماجرا حضور نداشتند مشکلات بسیاری بوجود می آمد، سه شنبه ی گذشته آقای استاندار، مدیرعامل شرکت نفت خزر را فراخوان کردند تا همراه با یک هیات استانی حضور داشته باشند و در این جلسه مقرر شد که هرچه سریع تر برای اجرایی شدن سایت نفتی خزر اقدام شود و خود شرکت نفت خزر برای اجرایی شدن اعلام آمادگی کرد.
اما چند نکته درخصوص صحبت های فرماندار رودسر حائز اهمیت بود که لازم دانستیم به آنها اشاره داشته باشیم :
آقای فرماندار ، پروژه سایت نفتی در روزهای پایانی دولت نهم و با پیگیری های نماینده وقت (اسداله عباسی) برای شهرستان رودسر مصوب و کلنگ احداث آن بر زمین زده شد و در عمل به غیر از دولت تدبیر و امید ، کسی نمی توانست گامی در اجرایی شدن پروژه بردارد.
پروژه سایت نفتی سردار جنگل رودسر ، در این سال ها زیر یک درصدهم پیشرفت نداشته است .حال شما چگونه به آن افتخار میکنید و اعلام میدارید عمده ی جهش و اجرایی شدن عملیات سایت نفتی خزر در دولت تدبیر و امید بوده است. در صورتی که کوتاهی دولت تدبیر و امید در خصوص پروژه نفتی سردار جنگل برهمه آشکار است. لطفا هرگز پیشرفت های لاک پشتی سایت نفتی خزر را غلو نکنید وجهش بزرگ ننامید.
آقای جانبازی ، شما گفتید خبر انتقال سایت نفتی به مازندران ، توسط یک بنگاه دار انجام شده . این نشان از تزلزل و اقدامات سست شما در خصوص پروژه ملی سایت نفتی خزر دارد ، چرا که یک شخص عادی توانسته با یک شایعه تمام رشته های شما را پنبه کند پس تاکنون نتوانسته اید پروژه عظیم ملی را با قدرت به جلو برانید.(آیا می توانید روزی به هیچ کاری که در خصوص پروژه نفتی سردار جنگل انجام نداده اید افتخار کنید.)
راستی آقای فرماندار همه اهالی شهرستان رودسر بر این امر واقفند که به هیچ وجه سایت نفتی خزر به شهر نکا منتقل نمیشود چرا که نزدیک ترین محل به میدان کشف شده فقط رودسر میباشد و شهرهای دیگر برای شرکت نفت به صرفه نخواهند بود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.