کد خبر: 2825

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۵:۵۴

مشکل ترافیک بازارچه قدس چابکسر کی حل خواهد شد؟

مشکل ترافیک بازارچه قدس چابکسر کی حل خواهد شد؟ شهر توریستی چابکسر با توجه به قرار گرفتن در کریدور ورودی استان گیلان ، همواره به مشکل ترافیک خودرو دچار است و چندسالیست مدیران شهری به فکر حل این مشکل میباشند. به نقل از رودسریها ، شهر توریستی چابکسر با توجه به قرار گرفتن در کریدور […]

مشکل ترافیک بازارچه قدس چابکسر کی حل خواهد شد؟
شهر توریستی چابکسر با توجه به قرار گرفتن در کریدور ورودی استان گیلان ، همواره به مشکل ترافیک خودرو دچار است و چندسالیست مدیران شهری به فکر حل این مشکل میباشند.
به نقل از رودسریها ، شهر توریستی چابکسر با توجه به قرار گرفتن در کریدور ورودی استان گیلان ، همواره به مشکل ترافیک خودرو دچار است.
عدم تغییر در ساختار قدیمی شهر چابکسر یکی از مهمترین عوامل ترافیک درون شهری شده است و علاوه بر نگرانی در مسافرین برای اهالی این شهر ایجاد مزاحمت میکند.
بازارچه قدس چابکسر نیز از این مشکل مستثنی نبوده و تردد و پارک خودروها موجب نگرانی کسبه این بازار شده است.
یکی از کسبه بازار درگفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت: برخی صاحبین خودرو که جهت خرید وارد بازار میشوند و قراراست چنددقیقه ای مایحتاج خود را خریداری نمایند ساعت ها خودرویشان جلوی درب مغازه دیگری پارک میشود و علاوه بر ترافیک موجب تردد سخت مشتریان می گردد.
شهروند دیگری به خبرنگار ما گفت: شهرداری باید در خصوص ترافیک شهر ساماندهی کند تا کسبه دغدغه ای درخصوص فروش اجناس شان نداشته باشند . وی ادامه داد : شهرداری هرساله عوارض دریافت میکند ولی خدماتی که باید به ما ارائه شود بسیار ناقص است و حتی هم برطرف کردن مشکل ترافیک که چیز جزئی است ما از آن نمی توانیم برخوردار بشویم.
حال باید منتظر ماند: آیا شهرداری چابکسر فکری برای این مشکل اهالی و کسبه خواهد اندیشید؟

image

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.