کد خبر: 2884

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۸:۴۱

دل نوشته پرویز پرستویی برای مدافعان حرم+اینستاپست

پرویز پرستویی با انتشار دلنوشته ای در صفحه شخصی اش از فداکاری های مدافعان حرم گفت. به گزارش خبرنگار چابکسرنیوز پرویز پرستویی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکس دسته جمعی از مدافعان حرم نوشت: “وکسانی را که در راه خدا کشته شده اند،مرده مپنداریدکه اینان زنده اند و در نزد پروردگارشان مغتنم اند”. امروز […]

پرویز پرستویی با انتشار دلنوشته ای در صفحه شخصی اش از فداکاری های مدافعان حرم گفت.

به گزارش خبرنگار چابکسرنیوز پرویز پرستویی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکس دسته جمعی از مدافعان حرم نوشت:

“وکسانی را که در راه خدا کشته شده اند،مرده مپنداریدکه اینان زنده اند و در نزد پروردگارشان مغتنم اند”.

امروز دوباره در کوچه های شهر ما شهید می آورند،شهید حرم؛شهیدِ دفاع،دفاع از ارزش ودفاع از اعتقاد و دفاع از مرزهای کشورم که اینان به احساس وشعور خطر را در پیرامون آن حس کرده اند؛واین دفاع انچنان برای ایرانی مقامی بلند وارزشی والا دارد که گل های وطنم چون آوازی از آیه های هماهنگ انسانی،آگاهانه در پی آن به استقبال مرگی پر از شرف وعزت،می شتابند وجان خویش را فدای امنیت،آسایش وآزادی آینده میهن خود می کنند.
پرستویی ادامه داد: افسون در مهر آنها وشگفت زده از بیداری آنها واحساس مسئولیت آنها،بغضی عظیم وگران سینه ام را می فشارد؛اری خاموش کردن آتش خطرى که هر لحظه بیشتر به سوی سرزمینم زبانه می کشد،بهایش جان شیرین مردان ِ مرد ایران من است.آنانکه از مرگ نمی هراسند وآن را گرم در اغوش می گیرند وشیرینی وصالش را به حسی پر غروراز ایجاد امنیت برای مردم سرزمین خود آکنده می کنند.
تو با خون خود گواه وشاهدی هستی بر تاریخ کشورم از حماسه از ازادگی واز مرگی اصیل وراستین وپر از بینایی ودارای هدف؛که تو در پی قهرمانی وکشته شدن وپیروزی نرفتی بلکه در پی احساس وظیفه در برابر مردمان وخاک میهنت رفتی وچه مرگی از این زیباتر وشورانگیز تر وچه روحی از روح توزنده تر وجاوید تر وحاضر تر؟!…(تومیدونی گردان بره خط،گروهان برگرده یعنی چی؟تو میدونی دسته بره خط،نفربرگرده یعنی چی)

پرویز پرستویی
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
تیر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱