کد خبر: 2938

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۷:۳۶

حمله دزد قوی هیکل و ترسناک منزل به ماموران پلیس/سارق حرفه‌ای قبل از فرار دستگیر شد

حمله دزد قوی هیکل و ترسناک منزل به ماموران پلیس/سارق حرفه‌ای قبل از فرار دستگیر شد سارق قوی هیکل و ترسناک منزل حین دزدی توسط پلیس پایتخت دستگیر شد. به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت ۰۱:۵۰ بامداد ۱۷ اردیبهشت ماه بر اساس اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر دستگیری سارق […]

سارق قوی هیکل و ترسناک منزل حین دزدی توسط پلیس پایتخت دستگیر شد.
حمله دزد قوی هیکل و ترسناک منزل به ماموران پلیس/سارق حرفه‌ای قبل از فرار دستگیر شد

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت ۰۱:۵۰ بامداد ۱۷ اردیبهشت ماه بر اساس اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر دستگیری سارق منزل در آدرس خیابان رهی معیری سریعا واحد گشت انتظامی کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد به محل اعزام شد.

با حضور ماموران چند نفر از اهالی محل به ماموران اعلام داشتند سارق وارد منزل شده و از طریق راه پله به پشت بام متواری شده است.

در ادامه ماموران در جستجوی سارق با راهنمایی سرایدار ساختمان به پشت بام منزل رفته که ناگهان مشاهده نمودند سارق در پشت یکی از کولرهای روی پشت بام مخفی شده است و به محض مشاهده ماموران به جای اینکه متواری شود به سمت ماموران حمله ور شد.

و به علت بزرگ بودن جثه و قد وی ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح گلوله ای به سمت وی شلیک نمودند که به دست وی اصابت و مصدوم شد و در ادامه سه تیر هوایی دیگر با سلاح سازمانی شلیک کردند که نهایتا متهم خود را تسلیم نمود.

سرهنگ رحمان نعمتی،سرکلانتر سوم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: با هماهنگی بعمل آمده سارق مجروح به بیمارستان انتقال یافت و پرونده در این خصوص تشکیل و موضوع در دست رسیدگی است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
تیر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱