کد خبر: 2990

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۵

ساری، دستگیری ۱۵ وکیل در پارتی شبانه

ساری، دستگیری ۱۵ وکیل در پارتی شبانه رییس حفاظت واطلاعات دادگستری کل مازندران از دستگیری ۱۵ وکیل در پارتی شبانه در شهرستان سرخرود خبر داد. به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، نبی الله مسلمی گفت: با وصول گزارشی مبنی بر حضور تعدادی از وکلا در پارتی شبانه در ویلا شهرستان سرخرود موضوع در دستور […]

ساری،
دستگیری ۱۵ وکیل در پارتی شبانه
رییس حفاظت واطلاعات دادگستری کل مازندران از دستگیری ۱۵ وکیل در پارتی شبانه در شهرستان سرخرود خبر داد.

image

به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، نبی الله مسلمی گفت: با وصول گزارشی مبنی بر حضور تعدادی از وکلا در پارتی شبانه در ویلا شهرستان سرخرود موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: پس از اخذ حکم ، ماموران با ورود به منزل متهمان را با پوششی نامناسب و زننده، در حالیکه مشغول استعمال مشروبات الکلی و پایکوبی بصورت مختلط بودند به همراه مقادیر مشروبات الکی و آلات و ادوات لهو و لعب، دستگیر و به مراجع قضایی تحویل دادند.

مسلمی تعداد دستگیرشدگان را بیش از ۱۵ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۲ وکیل از استانهای قم و گلستان بودند.
رییس حفاظت واطلاعات دادگستری استان ضمن تاکید بر اینکه وکلا از جایگاه مهمی در دستگاه قضایی کشور برخوردار می باشند خاطر نشان کرد: به لحاظ مسولیت خطیر و حساس وکلا در نظام قضایی کشور، حفاظت واطلاعات دادگستری به عنوان ضابط قوه قضائیه با وکلایی که با ارتکاب تخلف و جرایم موجب تضعیف جایگاه این مجموعه گردند، بر اساس وظایف قانونی خود در برخورد با آنان کوتاهی نخواهد کرد.

یک باند فساد اخلاقی نیز پارسال کشف که پس از طی مراحل رسیدگی قضایی، یکی از آنان به اعدام محکوم شد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.