کد خبر: 2993

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۳:۳۳

بی توجهی به امنیت جان چندین هزار نفر در کمربندی کلاچای!!!+عکس

مسیردوربرگردان در کمربندی کلاچای را مسدود نمودند و مسافرین مجبور به طی مسافت بیش از ۳ کیلومتری هستند. به نقل از  رودسریها ، پروژه تقاطع غیر هم سطح کلاچای که از اواخر سال ۹۲ آغاز شده بدلیل عدم تخصیص اعتبار دچار وقفه شد و اداره راه و شهرسازی اول اردیبهشت ماه سالجاری طی نامه ای […]

مسیردوربرگردان در کمربندی کلاچای را مسدود نمودند و مسافرین مجبور به طی مسافت بیش از ۳ کیلومتری هستند.
به نقل از  رودسریها ، پروژه تقاطع غیر هم سطح کلاچای که از اواخر سال ۹۲ آغاز شده بدلیل عدم تخصیص اعتبار دچار وقفه شد و اداره راه و شهرسازی اول اردیبهشت ماه سالجاری طی نامه ای از شهرداری کلاچای خواست تا طرح میدان تقاطع را ارزیابی نماید.
هنوز چندهفته ای از خبر احداث میدان پیش از تقاطع غیر همسطح صورت نگرفته بود که با بی تدبیری مدیران شرکت پیمانکار و عدم نظارت مسئولین شهرستان رودسر(پنج شنبه هفته گذشته۲۳ اردیبهشت ماه )، مسیر دوربرگردان واقع در کمربندی به بهانه ساخت تقاطع بسته شد و خودروهایی که مسیر کلاچای -بی بالان-رحیم آباد و بالعکس را در حال عبور و مرور بودند ، مجبور شدند از زیرگذر لیمنجوب استفاده کنند.
مسیری که ۳ کیلومتر افزایش داده شدو تاکنون هیچ دلیلی برای این خبط اعلام نگردیده (فقط شنیده شده که قرار است ساخت پل های تقاطع آغاز شود) و هرلحظه خطر حادثه تصادف در کمین مسافری نشسته است .(مسیری با تردد بیش از چندین هزارنفر در روز)
امیدواریم مدیران شهرستان یکبارهم که شده تدبیری به موقع به خرج دهند تا حادثه تاسف بار برای مسافری رخ ندهد.
ناامنی مسیر کمربندی کلاچای موجب حوادث ناگواری از جمله کشته شدن دهها نفر در چند سال اخیر شده است.

image

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
تیر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱