کد خبر: 3168

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۶:۲۸

بانک تجارت با تعویض کارتهای بانکی اقدام به تجارت اساسی کرد.

بانک تجارت با تعویض کارتهای بانکی اقدام به تجارت اساسی کرد. تجارت بانک تجارت با کارت بانک تجارت به نقل باشگاه خبرنگاران جوان، ابتدای ماه جاری بود که بانک تجارت اطلاعیه مبنی بر تعویض کارتهای این بانک به منظور اجرای دستورالعمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص یکسان سازی خدمات کارت های بانکی شبکه […]

بانک تجارت با تعویض کارتهای بانکی اقدام به تجارت اساسی کرد.
تجارت بانک تجارت با کارت بانک تجارت به نقل باشگاه خبرنگاران جوان، ابتدای ماه جاری بود که بانک تجارت اطلاعیه مبنی بر تعویض کارتهای این بانک به منظور اجرای دستورالعمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص یکسان سازی خدمات کارت های بانکی شبکه شتاب صادر کردکه براساس آن قرار شد که بانک تجارت منافع مشتریان خود را در این طرح به طور کامل ملحوظ داشته و تعویض کارتهایی که کمتر از یکسال از زمان صدور آنها گذشته را رایگان انجام دهد.

همچنین تعویض کارتهایی که بیش از یکسال از زمان صدور آنها گذشته با دریافت نصف مبلغ مصوب بانک مرکزی(معادل ۱۱۵۰۰ ریال )انجام می شود و تنها مشتریانی که از زمان انقضای تجارت کارت آنها گذشته مبلغ ۲۳۰۰۰ ریال برای تعویض تجارت کارت خود پرداخت می کنند.

اما عکس آنچه اعلام شده بود از سوی این بانک اتفاق افتاد، بطوریکه گزارش میدانی و تماس های صورت گرفته با باشگاه خبرنگاران جوان حاکی از آن است که صدور کارت تحت هرشرایطی با کسر از حساب همراه بوده است.

نکته قابل تامل دیگر در این خصوص آن است که مطابق دستورالعمل بانک مرکزی مهلت انقضاء هر کارت بانکی از زمان صدور سه سال باید باشد این درحالی است که در سال گذشته بانک تجارت بنا به دلایلی نسبت به صدور کارتهای یک ساله اقدام کرده بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.