کد خبر: 3205

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۳:۵۶

ضعف شدید برق در روستای گیلانی هم مرز با مازندران

ضعف شدید برق در روستای گیلانی هم مرز با مازندران برق بیش از ۵۰ خانوار روستای سورخانی چابکسر ضعیف است و اهالی ۳ سال منتظر وعده پیمانکار اداره برق چابکسر هستند. به گزارش خبرنگار چابکسر نیوز ، برق بیش از ۵۰ خانوار روستای سورخانی چابکسر ضعیف است و اهالی ۳ سال منتظر وعده پیمانکار اداره […]

ضعف شدید برق در روستای گیلانی هم مرز با مازندران
برق بیش از ۵۰ خانوار روستای سورخانی چابکسر ضعیف است و اهالی ۳ سال منتظر وعده پیمانکار اداره برق چابکسر هستند.
به گزارش خبرنگار چابکسر نیوز ، برق بیش از ۵۰ خانوار روستای سورخانی چابکسر ضعیف است و اهالی ۳ سال منتظر وعده پیمانکار اداره برق چابکسر هستند.

یکی از اهالی به خبرنگارما گفت: بعضی شب ها فقط مجبوریم با یک لامپ خانه را روشن کنیم و اگر بچه ها درس داشته باشند این اتفاق خیلی بدیست.

این شهروند ادامه داد : سال گذشته وقتی یکی از همسایه ها برای تعمیر خانه اش جوشکاری میکرد موجب اعتراض همه شد ولی از سمت دستگاه متولی آن یعنی اداره برق قدمی برای حل این مشکل برداشته نمیشود.

وی ادامه داد : منطقه سورخانی چابکسر بدلیل هم مرزی با استان مازندران یکی از مناطق توریست پذیر است ولی همین ضعف برق باعث شده زمان ماندگاری بسیاری از مسافرین کم شود.

این شهروند روستای سورخانی افزود: با توجه به اینکه فصل تابستان درپیش است امیدواریم مسئولین شهرستان صدای مارا از این تریبون رسانه شما بشنوند وکاری برای برق این روستا انجام دهند.

به گزارش خبرنگار ما ، روستای سورخانی آخرین روستای گیلان در بخش چابکسر شهرستان رودسر میباشد.
ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.