کد خبر: 3274

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۱۸:۵۶

قیمت پیشنهادی زولبیاو بامیه در رودسر هنوز تائید نشده است!

رئیس اتحادیه نانوایان و قنادان شهرستان رودسر از پیشنهاد قیمت زولبیا و بامیه به شورای نظارت خبرداد و گفت: هنوز تائیدی در خصوص قیمت های پیشنهادی صورت نگرفته است. به گزارش چابکسر نیوز، رئیس اتحادیه نانوایان و قنادان شهرستان رودسر عصر امروز در گفتگو با خبرنگار رودسریها از قیمت های پیشنهادی برای زولبیا و بامیه […]

image

رئیس اتحادیه نانوایان و قنادان شهرستان رودسر از پیشنهاد قیمت زولبیا و بامیه به شورای نظارت خبرداد و گفت: هنوز تائیدی در خصوص قیمت های پیشنهادی صورت نگرفته است.

به گزارش چابکسر نیوز، رئیس اتحادیه نانوایان و قنادان شهرستان رودسر عصر امروز در گفتگو با خبرنگار رودسریها از قیمت های پیشنهادی برای زولبیا و بامیه ماه رمضان خبرداد و گفت: در لیست، قیمت درجه یک ۱۰ هزار تومان ، درجه دو ۹هزار تومان و درجه سه ۸۵۰۰ تومان پیشنهاد شده است.

نوروزی فر ادامه داد : قیمت پیشنهادی به شورای نظارت شهرستان ارسال شده و منتظر تائید قیمت ها هستیم .

وی در مورد فروش زولبیا و بامیه در اماکن غیربهداشتی و نظارت بر این مساله، گفت: به مردم توصیه می‌شود از واحد‌هایی که دارای مجوز فروش بوده و پروانه دارند زولبیا و بامیه خریداری کنند. اما به دلیل تداخل‌های صنفی چنین مساله‌ای صورت می‌گیرد، هرچند بازرسی‌ها در این رابطه انجام خواهد شد.

نوروزی فر افزود : اکیپ نظارتی متشکل از سازمان صنعت و معدن و بازرسی اتاق اصناف کار نظارت بر فروش ماه مبارک را برعهده دارد و مردم می توانند در مشاهده تخلف با شماره ۴۲۶۱۷۰۴۰ تماس حاصل بفرمایند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.