کد خبر: 3312

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۲۱ - ۱۸:۳۲

شهید “حسینعلی پورابراهیمی درگاه” از آستانه‌اشرفیه به جمع شهدای مدافع حرم پیوست + جزئیات/عکس

شهید “حسینعلی پورابراهیمی درگاه” از آستانه‌اشرفیه به جمع شهدای مدافع حرم پیوست + جزئیات/عکس شنیده‌ها حکایت از شهادت “حسینعلی پورابراهیمی درگاه ” از آستانه‌اشرفیه و پیوستن به جمع شهدای مدافع حرم گیلانی دارد. به گزارشچابکسر نیوز ،شنیده‌ها حکایت از این است شهرستان ولایتمدار آستانه‌اشرفیه بار دیگر شهیدی والامقام را به پیشگاه مطهر امام زمان (عج) […]

شهید “حسینعلی پورابراهیمی درگاه” از آستانه‌اشرفیه به جمع شهدای مدافع حرم پیوست + جزئیات/عکس

شنیده‌ها حکایت از شهادت “حسینعلی پورابراهیمی درگاه ” از آستانه‌اشرفیه و پیوستن به جمع شهدای مدافع حرم گیلانی دارد.

به گزارشچابکسر نیوز ،شنیده‌ها حکایت از این است شهرستان ولایتمدار آستانه‌اشرفیه بار دیگر شهیدی والامقام را به پیشگاه مطهر امام زمان (عج) و رهبر معظم انقلاب در راه دفاع از حریم اهل‌بیت (س) هدیه داد.

بر اساس شنیده‌ها شهید حسینعلی پورابراهیمی درگاه از آستانه‌اشرفیه در حین عملیات مستشاری در حمله تروریست‌ها به جنوب حلب در سوریه به درجه شهادت رسید.

این شانزدهمین شهید مدافع حرم گیلان محسوب می‌شود که آستانه‌اشرفیه پس از شهید پورابراهیمی درگاه پس از شهید جمال رضی دومین شهید از این شهرستان است که تقدیم ساحت مقدس حضرت ولیعصر (عج) تقدیم کرد.

هنوز جنازه این شهید به ایران منتقل نشده و سایر خبرهای مرتبط در خصوص چگونگی تشییع این شهید بزرگوار به‌زودی اعلام می‌شود./آستان خبر

شهیدپورابراهیمی

ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
تیر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱