کد خبر: 3368

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۹:۳۷

آدامس خروس نشان “چینی” مورد تایید سازمان غذا و دارو نیست

آدامس خروس نشان “چینی” مورد تایید سازمان غذا و دارو نیست به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،معاون اداره کل نظارت بر فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو از مورد تایید نبودن آدامس خروس چینی خبر داد. سهیل اسکندری معاون اداره کل نظارن بر فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو از تقلبی بودن آدامس خروس […]

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،معاون اداره کل نظارت بر فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو از مورد تایید نبودن آدامس خروس چینی خبر داد.

سهیل اسکندری معاون اداره کل نظارن بر فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو از تقلبی بودن آدامس خروس چینی خبر داد و گفت: تصاویری در مورد توزیع آدامس خروس نشان چینی دارچینی برای سازمان غذا و دارو فرستاده شد در حالی که کارخانه تولید کننده این برند مدتی است که تولید نمی کند و در بازار مصرف نیز این برند دیده نمی شد.
وی افزود: واردات این کالا با مجوز صورت نگرفته بنابراین یا از طریق مجاری غیر مجاز وارد یا به صورت زیر زمینی ساخته می شود.
اسکندری با بیان اینکه احتمال اعتماد مردم به این برند از آنجایی که در گذشته شناخته شده بود زیاد است، تاکید کرد: مردم در صورت مشاهده این برند به دانشگاه علوم پزشکی، معاونت غذا و دارو، سامانه شبانه روزی ۱۴۹۰ و ثبت شکایت ۸۴۲۴۸ اطلاع دهند تا همکاران ما در اسرع وقت رسیدگی کنند.
انتهای پیام/
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.