کد خبر: 3439

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ - ۵:۴۴

سراوان در فاضلاب های صنعتی و بیمارستانی می سوزد/ تالاب های گیلان در آستانه خروج از اکوسیستم هستند

سراوان در فاضلاب های صنعتی و بیمارستانی می سوزد/ تالاب های گیلان در آستانه خروج از اکوسیستم هستند نماینده رودسر و املش با تاکید براینکه سراوان همچنان در فاضلاب های صنعتی و بیمارستانی می سوزد، گفت: چه کسی باید پیگیر این مهم باشد و بالاخره بعد از سال ها انتظار مردم،این معضل بزرگ را برطرف […]

سراوان در فاضلاب های صنعتی و بیمارستانی می سوزد/ تالاب های گیلان در آستانه خروج از اکوسیستم هستند

image

نماینده رودسر و املش با تاکید براینکه سراوان همچنان در فاضلاب های صنعتی و بیمارستانی می سوزد، گفت: چه کسی باید پیگیر این مهم باشد و بالاخره بعد از سال ها انتظار مردم،این معضل بزرگ را برطرف سازد؟

به نقل رودسریها ،اسد الله عباسی در گفتگو با خبرگزاری بین المللیکاسپین از رودسر با اشاره به وضعیت محیط زیست استان گیلان،اظهار کرد: استان گیلان از جمله استان هایی است که با معضلات زیست محیطی دست و پنجه نرم می کند و در سال های اخیر اقداماتی در حل این معضل رخ نداده است.
وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: طی سفر کاروان تدبیر و امید و شخص رییس جمهور به گیلان اعتبارات خاصی برای رفع معضلات زیست محیطی و نجات رودخانه ها و تالاب های مهم استان به ویژه لندفیل سراوان اختصاص یافت.
نماینده رودسر و املش با تاکید براینکه سراوان همچنان در فاضلاب های صنعتی و بیمارستانی می سوزد، اضافه کرد: چه کسی باید به شدت پیگیر این مهم باشد و بالاخره بعد از سال ها انتظار مردم،این معضل بزرگ را برطرف سازد؟
عباسی با اشاره به اینکه بیمارستان ها در استان گیلان هنوز زیر ساخت فاضلابی ندارند، ابراز کرد: بیمارستان ها از ارکان اصلی آلوده سازی رودخانه ها و تالاب های استان به شمار می روند.
عباسی با بیان این نکته که دیگر تالاب انزلی زیست گاه پرندگان مهاجر نیست، اظهار کرد: متاسفانه تالاب های گیلان در آستانه خروج از اکوسیستم هستند و این اتفاق بسیار تلخ است.

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.