کد خبر: 3488

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۷:۰۱

انتقاد نماینده رودسر از عدم رسیدگی به مشکلات محیط بانان

انتقاد نماینده رودسر از عدم رسیدگی به مشکلات محیط بانان نماینده مردم رودسر در مجلس با بیان اینکه باید به مشکلات محیط‌بانان رسیدگی شود، گفت: چرا تا الان سازمان حفاظت محیط زیست در این باره اقدامی نکرده است. به گزارش چابکسر نیوز اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر صبح امروز(یکشنبه ۱۳تیرماه) پس از گزارش رئیس سازمان […]

انتقاد نماینده رودسر از عدم رسیدگی به مشکلات محیط بانان
نماینده مردم رودسر در مجلس با بیان اینکه باید به مشکلات محیط‌بانان رسیدگی شود، گفت: چرا تا الان سازمان حفاظت محیط زیست در این باره اقدامی نکرده است.

image

به گزارش چابکسر نیوز اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر صبح امروز(یکشنبه ۱۳تیرماه) پس از گزارش رئیس سازمان حفاظت و محیط زیست اظهار کرد: اجرای پروژه تالاب انزلی بسیار کند است و ۹۰ میلیاردی که برای این پروژه پیش بینی شده بود به خوبی هزینه نشده است.

نماینده مردم رودسر در مجلس افزود: در سازماندهی زباله‌ها و پسماندها اتفاق خاصی صورت نگرفته و باید توجه لازم در این زمینه صورت گیرد.
وی با اشاره به اینکه برای حفاظت از جنگلها و مراتع نیازمند بالگرد هستیم، تصریح کرد: سازمان حفاظت محیط زیست اختصاص بالگردهای مناسب برای احیای جنگلها را در دستور کار خود قرار دهد.
عباسی با تاکید بر لزوم حمایت ویژه سازمان حفاظت محیط زیست از قشر محیط‌بانان جنگلها و مراتع گفت: قانون حمایت از محیط بانان دارای ایراداتی است که باید سازمان حتما در این‌باره لایحه‌ای به مجلس تقدیم کند.
وی افزود: در پرداخت حق ماموریت و مجوز تیراندازی محیط‌بانان اهتمام لازم انجام شود. چرا تا الان سازمان به مشکلات محیط بانان توجهی نکرده است که جای تاسف ‌دارد.
تسنیم
ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.