کد خبر: 3536

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۲

وارونه جلوه دادن خبری از اعتراض چند چایکار به نماینده رودسر

وارونه جلوه دادن خبری از اعتراض چند چایکار به نماینده رودسر عصر امروز نماینده رودسر و املش که به جهت حضور در مراسم ترحیم یکی از اهالی گرکرود به این روستا شرکت نموده بود ، مورد پرخاشگری دوتن از اهالی قرار می گیرد. به نقل از رودسری ها ، عصر امروز نماینده رودسر و املش […]

وارونه جلوه دادن خبری از اعتراض چند چایکار به نماینده رودسر

image

عصر امروز نماینده رودسر و املش که به جهت حضور در مراسم ترحیم یکی از اهالی گرکرود به این روستا شرکت نموده بود ، مورد پرخاشگری دوتن از اهالی قرار می گیرد.

به نقل از رودسری ها ، عصر امروز نماینده رودسر و املش که به جهت حضور در مراسم ترحیم یکی از اهالی گرکرود به این روستا شرکت نموده بود ، مورد پرخاشگری دوتن از اهالی قرار می گیرد.

یکی از اهالی با فریاد خواستار پرداخت مطالبات چای می شود و دیگری با الفاظ زشت خطاب به اسدالله عباسی بی احترامی می نماید. پس از این اتفاقات اهالی منطقه با کنارکشیدن دو نفر آرامش را به مراسم باز میگردانند و اسدالله عباسی و همراهان مراسم را ترک می کنند.

این اتفاق شامگاه امشب(جمعه) چاشنی برخی گروه ها و کانال های تلگرامی شد و خبر واقعی به گونه ای دیگر منتشر شد تا جایی که از ضرب و شتم همراهان این نماینده مجلس خبر دادند!

ساعت ۶ عصر جمعه خبرنگار ما در برنامه بازدید نماینده رودسر و املش که به شهر واجارگاه عزیمت نموده بود حاضر میشود . عباسی پس از بازدید از ساحل ارغوان، برخی از پروژه های شهرداری واجارگاه را مورد بازدید قرار میدهد . بازدید کارخانه چایسازی و حضور در بین اهالی این شهر و اقامه نماز مغرب و عشاء از دیگر برنامه های عصر امروز این نماینده مجلس بود.

در برخی رسانه ها عدم پرداخت بهای خرید تضمینی برگ سبز چای را دلیل اعتراض کشاورزان چایکار املشی در مراسم امروز به نماینده مجلس رودسر و املش عنوان نموده بودند که بر همین اساس از اداره سازمان چای شهرستان رودسر که دردیدار مردمی نماینده حضور داشت ، وضعیت پرداخت مطالبات چایکاران را جویا شدیم که علی تقی پور اظهار داشت: ۶۵درصد مطالبات چایکاران در چین اول و در مجموع دوچین ۴۰ درصد از کل مطالبات چایکاران پرداخت شده است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹