کد خبر: 3572

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۵

وام ۳۰۰ میلیونی یک مدیر با بهره یک درصد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه یکی از مدیران علاوه بر حقوق‌های کلان وام ۳۰۰ میلیون با بهره یک درصد دریافت کرده گفت: سازمان بازرسی و دیوان محاسبات باید در ارتباط با پرداخت حقوق‌های کلان هوشیارتر عمل کنند. به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای […]

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه یکی از مدیران علاوه بر حقوق‌های کلان وام ۳۰۰ میلیون با بهره یک درصد دریافت کرده گفت: سازمان بازرسی و دیوان محاسبات باید در ارتباط با پرداخت حقوق‌های کلان هوشیارتر عمل کنند.
وام 300 میلیونی یک مدیر با بهره یک درصد
به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی،‌ با انتقاد از پرداخت حقوق‌ کلان به برخی از مدیران گفت: پرداخت این قبیل حقوق به برخی از مدیران موجب ناامیدی و دلسردی مدیران می‌شود و چگونه است که یک مدیر بانک و اطرافیان وی می‌تواند ۱۷۰ میلیارد وام دریافت کند اما یک جوان که می‌خواهد ۳ میلیون تومان وام ازدواج بگیرد باید مدتها در نوبت بماند.
وی افزود: علاوه بر پرداخت حقوق‌های نجومی ما شاهد هستیم که یک مدیر ۳۰۰ میلیون وام با بهره یک درصد دریافت می‌کند و سوال اینجاست که تفاوت این مدیر با سایرین چیست که چنین وامی را دریافت می‌کنند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: نهادهای نظارتی ما مثل دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور نسبت به اینگونه مسائل  هوشیارتر باشند و حراست‌ها و بازرسی‌های سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها باید با دقت در ارتباط با پرداخت حقوق‌های کلان اقدام کنند.
عزیزی در پایان اظهار داشت: اگر دولت با مقصرین و مسببین در پرداخت حقوق‌های متعارف با جدیت برخورد کند اعتماد مردم نسبت به مسئولین جذب می‌شود و آنچه که مسلم است این است که باید برخورد با مقصران این موضوع با جدیت ادامه داشته باشد.
منبع: فارس
انتهای پیام/
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
تیر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱