کد خبر: 3601

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۲

جزئیات شست و شوی مرغ ها در سرویس بهداشتی/ متخلفان دستگیر شدند

جزئیات شست و شوی مرغ ها در سرویس بهداشتی/ متخلفان دستگیر شدند مدیر کل دامپزشکی استان تهران درباره تصاویر مربوط به مرغ‌های قطعه‌بندی شده در مجاورت سرویس بهداشتی توضیحاتی را ارائه داد. محمد باقر برایی‌نژاد مدیر کل دامپزشکی استان تهران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره تصاویر منتشر شده از مرغ‌های قطعه بندی شده […]

جزئیات شست و شوی مرغ ها در سرویس بهداشتی/ متخلفان دستگیر شدند

image

مدیر کل دامپزشکی استان تهران درباره تصاویر مربوط به مرغ‌های قطعه‌بندی شده در مجاورت سرویس بهداشتی توضیحاتی را ارائه داد.

محمد باقر برایی‌نژاد مدیر کل دامپزشکی استان تهران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره تصاویر منتشر شده از مرغ‌های قطعه بندی شده در مجاورت سرویس بهداشتی در فضای مجازی، اظهارداشت: این تصاویر مربوط به رستوران میان راهی و یا مرکز عرضه فراورده‌های دامی نیست؛ بلکه متعلق به یک گلخانه متروکه در شهرستان ری بوده که بر اساس گزارشات مردمی و با همکاری خوب دستگاه قضایی و نیروی انتظامی توسط دامپزشکی شهرستان ری ضبط و معدوم شده است.

وی ادامه داد: وزن محموله هزار و ۶۶۰ کیلوگرم بوده که بصورت غیربهداشتی توسط افراد سودجو انجماد زدایی و قطعه بندی می‌شد که در این رابطه دو نفر از متخلفان دستگیر و به مقامات غذایی تحویل داده شدند.

مدیر کل دامپزشکی استان تهران تصریح کرد: این مکان با صدور حکم قضایی پلمب گردیده است.

گفتنی است؛ مردم در صورت مشاهده هر گونه موارد تخلف در زمینه فرآوری ، عرضه و توزیع فرآورده های خام دامی به سامانه ۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان تهران و یا ادارات دامپزشکی شهرستان ها اطلاع دهند.
انتهای پیام /

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.