کد خبر: 3707

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۶

اعتماد به آمریکا نشانه غلفت از آرمان های شهدا و انقلاب اسلامی است/حذف گلوگاه چابکسر باعث شکاف امنیتی خواهد شد

اعتماد به آمریکا نشانه غلفت از آرمان های شهدا و انقلاب اسلامی است/حذف گلوگاه چابکسر باعث شکاف امنیتی خواهد شد حجت الاسلام محمدعلی دستجردی گفت: مطرح کردن بعضی پیشنهادهای غیر کارشناسی که می تواند امنیت استان و بخصوص شهرستان رودسر به عنوان منطقه ورودی گیلان را به خطر بیندازد نوعی سیاسی بازی بوده و مسئولین […]

اعتماد به آمریکا نشانه غلفت از آرمان های شهدا و انقلاب اسلامی است/حذف گلوگاه چابکسر باعث شکاف امنیتی خواهد شد

image

حجت الاسلام محمدعلی دستجردی گفت: مطرح کردن بعضی پیشنهادهای غیر کارشناسی که می تواند امنیت استان و بخصوص شهرستان رودسر به عنوان منطقه ورودی گیلان را به خطر بیندازد نوعی سیاسی بازی بوده و مسئولین شهرستان در این خصوص با دقت …

به نقل از رصدرودسر حجت الاسلام محمدعلی دستجردی در خطبه های نماز جمعه این هفته رودسر ضمن تبریک ایام دهه کرامت این زمان را فرصت مناسبی برای الگو پذیری از زندگی این دو شخصیت بزرگ دانست و افزود: تقوا،ایمان قلبی،اخلاق و سبک زندگی اسلامی باید در جامعه با الگو پذیری از این دو عزیز تبیین شود.
امام جمعه شهرستان رودسر اظهار کرد: اعتماد به غرب و بخصوص امریکا که اصلی ترین حامی استکبار در جهان است، می تواند بسیار خطرناک برای امنیت کشور باشد و این اقدام نشانه غلفت از آرمان های شهدا و انقلاب اسلامی است.
حجت الاسلام دستجردی گفت: اگر در مقابل بد عهدی امریکا در اجرای برجام کوتاه بیاییم و با قدرت جلوی زیاده خواهی آنها قرار نگیریم امنیت و آرامش کشور با نقشه های شوم استکبار به خطر می افتد و جبران هزینه سنگینی برای کشور دارد.
وی با اشاره به اینکه رهبری در خصوص بد عهدی طرف مقابل ما در اجرای برجام، اضافه کرد: باید با اقدام انقلابی در مسیر حفظ منافع ملی گام برداریم .
امام جمعه شهرستان رودسر افزود: وزارت اطلاعات به عنوان محور اصلی امنیت کشور تاکنون توانسته جلوی تهدید های زیادی را که می توانست باعث ناامنی فراوانی در کشور شود مقابله کند و در این راه شهیدان زیادی را تقدیم انقلاب کرده است.
حجت الاسلام دستجردی اظهار کرد: اصرار برای حرکت در مسیری که منافع ملی را به خطر بیندازد چیزی جز زیاده خواهی استکبار تاکنون نداشته است.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود تصریح کرد: مطرح کردن بعضی پیشنهادهای غیر کارشناسی که می تواند امنیت استان و بخصوص شهرستان رودسر به عنوان منطقه ورودی گیلان را به خطر بیندازد نوعی سیاسی بازی بوده و مسئولین شهرستان در این خصوص با دقت بیشتری پیشنهاد های خود را مطرح کنند.
امام جمعه شهرستان رودسر گفت: گلوگاه چابکسر یک نقطه حساس امنیتی استان گیلان بوده و برداشتن آن می تواند بستر را برای شکاف امنیتی را فراهم سازد و بهتر است همه مسئولین برای تهجیز این ایستگاه انتظامی به مدرن ترین دستگاه های امنیتی تلاش کنیم.
وی ضمن تشکر از اصناف در جلوگیری از پخش پوشاک نامناسب در سطح شهر گفت: همه در برابر تهاجم فرهنگی مسئولیم.
حجت الاسلام دستجردی سفر اخیر رئیس جمهور به کشورهای منطقه را مهم ارزیابی کرد و گفت: جلوگیری از نفوذ داعش به منطقه و ایجاد بازارهای مشترک برای ورود محصولات ایرانی به کشورهای همسایه می تواند مشکلات اقتصادی را حل نماید./انتهای خبر

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.