کد خبر: 3713

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۱۸:۳۲

شهردار چابکسر : خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولانند

شهردار چابکسر در مراسم تجلیل از خبرنگاران، خبرنگاری را پل ارتباطی بین مردم و مسئولانند. به گزارش خبرنگار چابکسر نیوز، شهردار چابکسر در مراسم تجلیل از خبرنگاران این بخش ضمن قدر دانی از زحمات ازاین قشر گفت: خبرنگاری حرفه سختی است و خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم ومسئولان هستند آنان با نگاه نافذ خودشان در […]

شهردار چابکسر در مراسم تجلیل از خبرنگاران، خبرنگاری را پل ارتباطی بین مردم و مسئولانند.

image

به گزارش خبرنگار چابکسر نیوز، شهردار چابکسر در مراسم تجلیل از خبرنگاران این بخش ضمن قدر دانی از زحمات ازاین قشر گفت: خبرنگاری حرفه سختی است و خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم ومسئولان هستند آنان با نگاه نافذ خودشان در حوزه های مختلف ، شهرداری وشورای اسلامی و دیگر مسئولان را یاری می دهند.

بهرام غنوی ادامه داد : از ابتدای فعالیتم در مجموعه شهرداری چابکسر تمایل به کارهای بنیادی و زیر ساختی داشتم و در کار بازیافت زباله و نیز ساخت ساختمان اداری شهرداری اتفاقات مثبتی صورت گرفته است که تجهیز کارگاه پسماند شهرداری با اعتبار یک میلیارد تومان و تولیداتی که از این کارگاه با ساماندهی زباله صورت گرفت همچون سبد، ایزوگام ،کمپوست می باشد.

وی به ساختمان اداری شهرداری چابکسر اشاره و تصریح کرد: ساخت این ساختمان اداری در سه طبقه با اعتبار یک ونیم میلیارد تومانی از منابع داخلی شهرداری سرمایه گذاری شده است و ۷۰ درصد پیشرفت داشته که این پروژه در دهه فجر امسال به بهره برداری میرسد.

شهردار چابکسر ادامه داد: در بخش نهضت آسفالت ،فرش موزاییک و مبلمان شهری در خیابانهای سطح شهر گامهای بلندی برای توسعه شهر برداشته شده است.
رامین محمدی رییس شورای شهر چابکسر در این نشست گفت:خبرنگاری شغل نیست بلکه عشق وهنر است واز زحمات این قشر قدردانی نمود .

در پایان از تعدادی خبرنگاران شهرستان رودسر که با شهرداری چابکسر همکاری دارند تجلیل شد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.