کد خبر: 3724

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۷:۰۶

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش چابکسر برگزار می گردد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر از برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش چابکسر در شهریورماه امسال خبرداد.

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش چابکسر برگزار می گردد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر از برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش چابکسر در شهریورماه امسال خبرداد. به گزارش خبرنگار چابکسر نیوز ، صبح امروز طی نشستی که با حضور حجت الاسلام والمسلمین کشاورز امام جمعه بخش چابکسر و علی فلاح رنجبر […]

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش چابکسر برگزار می گردد
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر از برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش چابکسر در شهریورماه امسال خبرداد.

image

به گزارش خبرنگار چابکسر نیوز ، صبح امروز طی نشستی که با حضور حجت الاسلام والمسلمین کشاورز امام جمعه بخش چابکسر و علی فلاح رنجبر رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر در دفتر امام جمعه چابکسر برگزار گردید ، مقرر شد اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش چابکسر روز پنج شنبه ١١ شهریور ٩۵ با محوریت گردشگری منطقه و عفاف و حجاب در محل دفتر امام جمعه بخش چابکسر برگزار گردد.

در این نشست صمیمی که ظهر امروز ٢۶ مرداد ٩۵ در محل دفتر امام جمعه چابکسر برگزار شد ، حجت الاسلام والمسلمین کشاورز امام جمعه بخش چابکسر ضمن گرامیداشت ٢۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی اشاره داشتند : آزادگان ما درس آزادگی ، ایثار و مقاومت را به ما آموختند.

وی ضمن قدردانی از دکتر فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و زحمات بی وقفه و همکاری های لازم رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی رودسر جهت برگزاری این جلسه ابراز داشت : این جلسه به امید خدا در تاریخ ١١ شهریور و همزمان با هفته دولت با حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی منطقه چابکسر برگزار خواهد شد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر نیز در این نشست با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی تصریح کرد : درس آزادگی و مقاومت رزمندگان و آزادگان ایران اسلامی ، فرهنگ ایستادگی را به دنیا آموخت و برای همیشه عزت و کرامت این عزیزان ماندگار خواهد بود.

فلاح رنجبر ادامه داد : با توجه به گردشگرپذیر بودن منطقه چابکسر و استعداد های نهفته این بخش درجهت پویایی و شکوفایی ، برگزاری این جلسه از اهمیت خاصی برخوردار خواهد بود که امیدواریم مصوبات و نتایج آن به نفع منطقه و باعث اشتغال زایی در منطقه شود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.