کد خبر: 3810

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۰:۰۱

با این فناوری دیگر نیاز به تعویض تلفن همراهتان ندارید

با این فناوری دیگر نیاز به تعویض تلفن همراهتان ندارید کمپانی گوگل اقدام به ساخت گوشی پازل مانندی کرده است که به کاربر امکان تعویض قطعات آن را می دهد. به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ این روزها کمتر کسی پیدا می شود که کاربر تلفن های هوشمند نباشد اما نکته قابل اهمیت، تنوع این […]

کمپانی گوگل اقدام به ساخت گوشی پازل مانندی کرده است که به کاربر امکان تعویض قطعات آن را می دهد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ این روزها کمتر کسی پیدا می شود که کاربر تلفن های هوشمند نباشد اما نکته قابل اهمیت، تنوع این گوشی ها و مهمتر از آن قدیمی شدن و عدم توانایی در ارتقا همان گوشی است که باعث می شود کاربران سالیانه هزینه های گزافی را بابت خرید مجدد تلفن هوشمند متحمل شوند. حال تصور کنید شما تلفن هوشمندی در اختیار داشته باشید که اجزای سازنده آن به سلیقه شما و در زمان  مورد نیاز قادر به ارتقا باشد.

کمپانی گوگل در تازه ترین اقدام خود دست به طراحی یک تلفن هوشمند پازلی شکل کرده است که به کاربران این امکان را می دهد تا تلفن هوشمندشان را بنا به نیاز و سلیقه شخصی خود طراحی کنند. همه اجزای این تلفن از طریق آهن ربا و قطعات پازل مانند به هم متصل می شوند.

گوگل قصد دارد در سال آینده یک نسخه ساده از این گوشی را به ارزش ۵۰ دلار وارد بازار کند؛ البته این گوشی قابلیت ارتقا تا مبلغ ۵۰۰ دلار را داراست.

شاهکار گوگل ؛ آخرین گوشی ای که کاربران می خرند

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.