کد خبر: 3943

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۶

همایش عمومی ، خصوصی شد!/ هوشیاری مردم جلوی سخنرانی حامی فتنه گران را گرفت

به نقل از خبرنگار رودسری ها، پنج شنبه هفته گذشته همایشی در سالن ارشاد رودسر برگزار شد که به گفته دبیر حزب مردمسالاری گیلان توسط گروهی برگزار میگردد که هنوز مجوز فعالیت نگرفته است. این همایش که قرار بود عمومی برگزار شود با تغییر موضع گردانندگانش خصوصی شد و جلوی حضور بسیاری از مردم که […]

به نقل از خبرنگار رودسری ها، پنج شنبه هفته گذشته همایشی در سالن ارشاد رودسر برگزار شد که به گفته دبیر حزب مردمسالاری گیلان توسط گروهی برگزار میگردد که هنوز مجوز فعالیت نگرفته است.

این همایش که قرار بود عمومی برگزار شود با تغییر موضع گردانندگانش خصوصی شد و جلوی حضور بسیاری از مردم که خواستند در همایش شرکت کنندگرفته شد،ولی با این حال برخی با سماجت توانستند وارد سالن همایش شوند.

image

جلوگیری از ورود مردم

حسین نیا که سابقه و چهره اش از سخنرانی ها و حمایتش از فتنه گران سال ۸۸ برهمگان آشکار شده و قرار بود در همایش سخنرانی داشته باشد وقتی از حضور مردم آگاه می شود تصمیمش را عوض می کند و جرات نمی کند به همایش بیاید.

همایش شروع می شود و وقتی عدم حضور حسین نیا برای برگزار کنندگان مسجّل می شود برنامه ریزی تغییر می کند و از پوراوزان مدیرکل سیاسی استاندار که بعنوان یکی از سخنرانان دعوت شده بود خواسته می شود سخنران اصلی مراسم شود.

وی هم وقتی جمعیت مردم انقلابی رودسر را می بیند ، برخلاف سایر شهر های استان، دیگر آن سخنرانی های افراطی اش خشک می شود و بجای آن به موضوعاتی عادی می پردازد.

پوراوزان به توصیه های لشگری دبیر حزب مردمسالاری گیلان توجه نکرد ، وی به همایشی آمد که به غیر از بازیچه شدنش به دست چند افراطی چیزی برایش به همراه نداشت.(لشگری دبیر مردم سالاری می گوید : صبح پنج شنبه به پوراوزان زنگ زدم و گفتم جلسه رودسر جلسه انتخابات شورای مشورتی است و هدفی غیر از این نیز دنبال نمی شود ولی وی به من گفت: من نمی توانم جلوی اینها را بگیرم.)

و اما سوالی که در پایان مطرح میشود اینست که آیا شورای مشورتی شهرستان رودسر مجوز فعالیت دارند یا خیر؟ و اگر به گفته دبیر حزب مردمسالاری ، این گروه فاقد مجوزند، چگونه اجازه ی برگزاری همایش برایشانصادر میشود و چگونه مدیرکل سیاسی استاندار به خود اجازه میدهد برای گروهی که مجوز ندارند سخنرانی کند؟

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.