کد خبر: 3980

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۴

ساماندهی ۷هزار ورزشکار در شش ماهه نخست سال/ اساسی ترین مشکل شهرستان کمبود فضاهای ورزشی است

به نقل از رودسری ها ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودسر در جلسه شورای ورزش که در محل فرمانداری برگزار شد ، اساسی ترین مشکل شهرستان را کمبود فضاهای ورزشی اعلام نمود. رضا مودبی افزود : سرانه فضای ورزشی ۸۵ سانتی متر است که با توجه به کمک هایی که در توسعه فضای […]

img_4500

به نقل از رودسری ها ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودسر در جلسه شورای ورزش که در محل فرمانداری برگزار شد ، اساسی ترین مشکل شهرستان را کمبود فضاهای ورزشی اعلام نمود.

رضا مودبی افزود : سرانه فضای ورزشی ۸۵ سانتی متر است که با توجه به کمک هایی که در توسعه فضای ورزشی صورت گرفته به ۱۵ درصد افزایش یافته است و امیدواریم با بهره برداری پروژه های نیمه تمام استخر شنا ، زمین فوتبال چمن مصنوعی ، سالن چندمنظوره چینی جان ، سرانه هرشهروند رودسری به ۱٫۰۲ متر برسد.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان رودسر ۷ هزار ورزشکار در شش ماهه نخست سالجاری ساماندهی شده اند که نسبت به مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان رودسر تصریح کرد: از نظر آمار مدال ، رودسر در استان گیلان مقام سوم را دارد که مرهون تلاش های هیات های ورزشی می باشد که جای قدردانی را دارد.

رضا مودبی ادامه داد : بسیاری از فضاهای ورزشی شهرستان نیاز به تعمیرات دارد که بدلیل رطوبت بالا ، عدم رسیدگی ، کمبود تجهیزات مطابق استاندارد ملی و حمایت کننده مالی دچار فرسودگی شده اند.

وی در پایان به عدم وجود سالن اختصاصی شطرنج ، تکواندو ، کاراته در سطح شهرستان ابراز نگرانی کرد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
تیر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱