کد خبر: 4021

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۸:۵۰

اربعین امام حسین(ع) ضامن بقای نهضت اسلامی است

اربعین امام حسین(ع) ضامن بقای نهضت اسلامی است به گزارش خبرنگار چابک خبر، حجت الاسلام محمود کشاورز در خطبه های نماز جمعه امروز چابکسر با توصیه همگان به تقوا و پرهیزگاری به بحث حماسه اربعین امسال اشاره نمود و اظهار داشت: عشق به امام حسین(ع) سرمایه نظام اسلامی ماست. انگیزه ای که دشمن را به […]

اربعین امام حسین(ع) ضامن بقای نهضت اسلامی است
img_5970

به گزارش خبرنگار چابک خبر، حجت الاسلام محمود کشاورز در خطبه های نماز جمعه امروز چابکسر با توصیه همگان به تقوا و پرهیزگاری به بحث حماسه اربعین امسال اشاره نمود و اظهار داشت: عشق به امام حسین(ع) سرمایه نظام اسلامی ماست. انگیزه ای که دشمن را به وحشت انداخته و تمام معادلات جهان را به هم ریخته است.

امام جمعه چابکسر افزود: اربعین امام حسین(ع) ضامن بقالی نهضت اسلامی و از ارزشمند ترین سرمایه هایی است که نصیب انقلاب مان گردیده است .

وی در ادامه به بیداری اسلامی که در جهان در حال شکل گیری است اشاره نمود و خاطرنشان کرد: این بیداری اسلامی از نشانه های انقلاب اسلامی در جهان است و اگر تحریمی صورت میگیرد یا مردم بی دفاعی به خاک و خون کشانده می شوند نشانه وحشت دشمن از بیداری اسلامی است.

حجت الاسلام کشاورز از جمع آوری بالغ بر ۲۳ میلیارد ریال برای احداث بیمارستان چابکسر خبر داد و افزود: یک دستگاه آمبولانس به ارزش یکصد میلیون تومان توسط خیرین به این بیمارستان اهدا گردیده که امیدواریم مسئولین زیربط اقدامات اولیه جهت ساخت بیمارستان را آغاز نمایند.

امام جمعه چابکسر در پایان از افزایش ۳۰درصدی قیمت افشره پرتقال نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: این اقدام مفید و سنجیده ای در حمایت از باغداران مرکبات شمال کشور صورت گرفته است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.