کد خبر: 4037

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۲۱:۲۹

فرمانده انتظامی گیلان در یادواره شهدای چابکسر: دشمن با کینه توزی دنبال برهم زدن آرامش و نشاط در جامعه است

فرمانده انتظامی گیلان در یادواره ۱۲۹ شهید والامقام چابکسر که عصر امروز در مسجد جامع این شهر برگزار شد، گفت: دشمن با کینه توزی دنبال برهم زدن آرامش و نشاط در جامعه است   به گزارش خبرنگارچابک خبر، سردار میرحیدری عصر امروز در یادواره ۱۲۹ شهید والامقام بخش چابکسر گفت: اگر امروز کشور امنیت دارد […]

فرمانده انتظامی گیلان در یادواره ۱۲۹ شهید والامقام چابکسر که عصر امروز در مسجد جامع این شهر برگزار شد، گفت: دشمن با کینه توزی دنبال برهم زدن آرامش و نشاط در جامعه است

%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%b8%d8%a7%d9%85%db%8c-%da%af%db%8c%d9%84%d8%a7%d9%86-768x43288

 

به گزارش خبرنگارچابک خبر، سردار میرحیدری عصر امروز در یادواره ۱۲۹ شهید والامقام بخش چابکسر گفت: اگر امروز کشور امنیت دارد به برکت خون شهدا و تبعیت از ولایت است که دشمن نمی تواند تعرضی به کشور بکند.

 

فرمانده انتظامی استان گیلان افزود: حماسه اربعین امسال نشان از ولایت مداری و عشق به اهل بیت (ع) داشت که دشمن را مبهوت و گیج نموده است و ما این افتخار را داریم که درس ایستادگی ، مقاومت و آزادگی را از امام حسین (ع) آموخته ایم.

وی خاطرنشان کرد: دشمن امروز به ترفندهای مختلف علیه انقلاب اسلامی کینه توزی می کند ولی بداند تا زمانی که این مردم ، عشق به ولایت و به آرمان های شهدا پایبندند هیچ غلطی نمی تواند بکند.

 

سردار میرحیدری تصریح کرد: امروز مشعل فروزان ولایت جهان را فراگرفته و به تبعیت از آن است که به این بالندگی در جهان رسیده ایم.انقلاب ما تمام معادلات نظام استکباری جهان را برهم زده است.

 

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه ۱۲۹ شهید والامقام این منطقه از جان خود گذشتند تا انقلاب ما حفظ شود ، گفت: نباید بازی های سلیقه ای ما را متزلزل گرداند. باید در مسیر شهدا باشیم وصیت نامه شهدا را عمل کنیم و با تقویت خودمان به دشمن اجازه فکر تجاوز به کشور ندهیم.

 

وی در ادامه به نفوذ دشمن از راه های مختلف به کشور اشاره داشت و اذعان نمود: باید مراقب باشیم دشمن با فتنه انگیزی به ایجاد اختلاف در جامعه وحدت مردم را برهم نزند و نشاط را از میان مردم از بین نبرد.

 

ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.