کد خبر: 4047

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۲۱:۰۷

در پی تغییرات فرمانداران گیلان؛ میرشمس مومن زاده فرماندار رودسر می شود

در پی تغییرات فرمانداران گیلان؛ میرشمس مومن زاده فرماندار رودسر می شود امیر جانبازی رودسری پس از ۳ سال تکیه بر مسند فرمانداری ، میز رودسر را به میرشمس مومن زاده تحویل خواهد داد. به نقل ازرودسریها ، براساس شنیده ها آخرین تغییرات فرمانداران استان گیلان بزودی رقم خواهد خورد و در روزهای آتی مراسم […]

در پی تغییرات فرمانداران گیلان؛

میرشمس مومن زاده فرماندار رودسر می شود

امیر جانبازی رودسری پس از ۳ سال تکیه بر مسند فرمانداری ، میز رودسر را به میرشمس مومن زاده تحویل خواهد داد.

جانبازی مومن زادهبه نقل ازرودسریها ، براساس شنیده ها آخرین تغییرات فرمانداران استان گیلان بزودی رقم خواهد خورد و در روزهای آتی مراسم تودیع و معارفه ۴ فرماندار برگزار می شود.

 

در بین اسامی اعلام شده نام امیر جانبازی رودسری ، که سه سال پیش بر مسند فرمانداری رودسر تکیه زده بود دیده می شود ، براساس این شنیده ها وی قرار است به انزلی برود و فرمانداری این شهرستان را برعهده بگیرد.

 

از سویی دیگر میرشمس الدین مومن زاده که هم اکنون فرماندار فومن است ، به رودسر خواهد آمد و جایگزین جانبازی رودسری میشود.

 

گفتنی است ۱۸ آبان ماه سال گذشته موضوع تغییر امیر جانبازی رودسری ، تیتر بسیاری از رسانه ها شد که پس از مدتی مشخص شد ، رهبری املشی نماینده وقت برای ادامه حضور جانبازی پیش وزیر کشور رفته و از وی خواسته است تا جانبازی در سمتش بماند.

 

امیر جانبازی ۲۴ آذرماه ۹۲ طی مراسمی با حضور معاون برنامه ریزی استاندار گیلان، امام جمعه و جمعی از مسئولان محلی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان رودسر معرفی شد و نهم خرداد ۹۳ از سرپرستی به فرمانداری این شهرستان رسید.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.