کد خبر: 4055

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۲۱:۱۳

با سخنرانی حجت الاسلام ابوترابی؛ یادواره ۷۰۰ شهید والامقام شهرستان رودسر برگزار می گردد

با سخنرانی حجت الاسلام ابوترابی؛ یادواره ۷۰۰ شهید والامقام شهرستان رودسر برگزار می گردد یادواره ۷۰۰ شهید والامقام شهرستان رودسر ۱۸ آذر ماه با سخنرانی حجت الاسلام ابوترابی برگزار می گردد. به نقل از رودسریها، حجت الاسلام تقی روحانی صبح امروز در نشست یادواره ۷۰۰ شهید والامقام شهرستان رودسراظهار داشت : شهدای سرمایه های کشور […]

با سخنرانی حجت الاسلام ابوترابی؛

یادواره ۷۰۰ شهید والامقام شهرستان رودسر برگزار می گردد

یادواره ۷۰۰ شهید والامقام شهرستان رودسر ۱۸ آذر ماه با سخنرانی حجت الاسلام ابوترابی برگزار می گردد.

یادواره شهدای رودسر به نقل از رودسریها، حجت الاسلام تقی روحانی صبح امروز در نشست یادواره ۷۰۰ شهید والامقام شهرستان رودسراظهار داشت : شهدای سرمایه های کشور هستند، محل تزریق فرهنگ شهید و  شهادت به نسل جوان و آینده سازان کشور هستند.

 

امام جمعه رودسر با بیان اینکه یادواره های محله ای و بخشی نباید جولانگاه احزاب و گروه ها شود، گفت: این اتفاق یکی از آفت هایی است که هدف برگزاری یادواره ها را به فراموشی می سپارد که باید با آنها برخورد شود.

 

فرماندار رودسر در ادامه این جلسه اظهار داشت : یادواره های شهدا باید با کیفیت و شکوه خاص و ویژه برگزار شود تا به هدف مهمی که برای ان ترسیم شده دست پیدا کنیم.

 

امیر جانبازی رودسری افزود: برگزاری یادواره و یادمان شهدا ، تلنگری است برای همه آحاد مردم تا بدانند که چه کسانی از جان خود گذشتند تا امروز امنیت و آرامش بر کشور حاکم شود و باید از خون شهدا پاسداری کرد چرا که همه دربرابر آن مسئولیت داریم.

 

در ادامه این نشست ، سرهنگ پاسدار حسین مصطفی پور با تجلیل از مقام والای ۷۰۰ شهید شهرستان رودسر گفت: ما هرچه داریم به برکت خون شهداست ، امنیت و اقتدار نظام خون شهداست و باید با توجه به تاکیدات رهبری در برگزاری یادواره ها و کیفیت بخشی به آنها بکوشیم چرا که دشمن از حضور پرشور مردم در مراسمات شهدا و پایبندی به آرمان های شهدا می ترسد.

 

فرمانده سپاه ناحیه رودسر افزود: ایستادگی ملت ایران در برابر تحریم ها که دشمن را به زانو درآورده مرهون خونفشانی و از جان گذشتگی مردان و زنانی است که از خود گذشتند تا نهال انقلاب هر روز پرثمرتر باشد.

 

به گزارش خبرنگار ما ، یادواره ۷۰۰ شهید والامقام شهرستان رودسر ۱۸ آذر ماه با سخنرانی حجت الاسلام ابوترابی در مسجد ملاامیرا این شهر برگزار می گردد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.