کد خبر: 4243

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۵

بهره برداری از پارک کودک چابکسر با اعتبار ۸۰ میلیونی

بهرام غنوی پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگارچابک خبر،از هزینه ۸۰ میلیون تومانی برای پارک کودک چابکسر خبر داد و گفت: این پارک که در زمینی به وسعت ۱۰۰۰ مترمربع ساخته شده ، ست ورزشی ،اسباب بازی کودکان همچون سرسره و تاب نصب شده است. وی همچنین به پروژه هایی که در دهه […]

بهرام-غنوی-576x1024

بهرام غنوی پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگارچابک خبر،از هزینه ۸۰ میلیون تومانی برای پارک کودک چابکسر خبر داد و گفت: این پارک که در زمینی به وسعت ۱۰۰۰ مترمربع ساخته شده ، ست ورزشی ،اسباب بازی کودکان همچون سرسره و تاب نصب شده است.

وی همچنین به پروژه هایی که در دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید اشاره کرد و  افزود: در دهه فجر انقلاب اسلامی یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان پروژه تقدیم شهروندان شد.

شهردار چابکسر بیان داشت : فضای مستعد این شهر با توجه به اینکه از چشم انداز دریا و کوه بهره مند می باشد بستر مناسبی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی است که شهرداری چابکسر از همه سرمایه گذاران استقبال می کند.

غنوی در پایان از شهروندان خواست نسبت به پرداخت عوارض سالیانه خود اقدام کنند تا خدمت گزاران شما در شهرداری بتوانند عمران و آبادی شهر را بهتر از پیش رقم بزنند.

پارک-کودک-چابکسر-300x169

پارک-کودک-چابکسر2-300x169

پارک-کودک-چابکسر1-300x169

 

پارک-کودک-چابکسر-300x169 پارک-کودک-چابکسر3-300x169ه

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.