کد خبر: 4251

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۸

مسئولین مشکلات مردم را پشت گوش نیاندازند

به گزارش چابک خبر،حجت الاسلام محمود کشاورز در خطبه های نماز جمعه امروز چابکسر پس از توصیه همگان به تقوا و پرهیزگاری گفت: مردم ایران اسلامی باری دیگر با حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه دیگری را رقم زدند و موجب شدند تمام معادلات دشمن بهم بخورد. وی با بیان اینکه مردم کشورمان به ولایت […]

امام-جمعه-چابکسر-1-1024x576

به گزارش چابک خبر،حجت الاسلام محمود کشاورز در خطبه های نماز جمعه امروز چابکسر پس از توصیه همگان به تقوا و پرهیزگاری گفت: مردم ایران اسلامی باری دیگر با حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه دیگری را رقم زدند و موجب شدند تمام معادلات دشمن بهم بخورد.

وی با بیان اینکه مردم کشورمان به ولایت و خون شهدای انقلاب اسلامی پایبند است، افزود: با وجود این ملت مقتدر و ولایت شناس ، دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند و رجز خوانی آن ها حکم طبل تو خالی را دارد.

امام جمعه چابکسر خطاب به مسئولین استانی و شهرستانی گفت: قدردان این مردم باشید و نسبت به رفع مشکلات مردم توجه بیشتر کنید ، نکند مشکلات مردم را پشت گوش بیاندازید و فکر نکنید مردم بیدار و آگاه نیستند، آنها به خوبی و بیشتر از همه کارهای مسئولین را رصد می کنند.

حجت الاسلام کشاورز ادامه داد: آمریکا باید پس از ۳۷ سال از انقلاب فهمیده باشد که این تحریم ها اثری در این کشور ندارد ، توان موشکی ما به حدی بالاست که کمتر از ۵ دقیقه تلاویو پایتخت اسرائیل را با خاک یکسال می کند.

وی در پایان به ساخت درمانبستر خاتم الانبیاء و مسجد پیامبر اعظم (ع) چابکسر اشاره ای کرد و از خیرین خواست در این راستا همت والایی داشته باشند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.