کد خبر: 4286

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۳

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان: مشکلات کشور نتیجه فاصله گرفتن از آرمان های انقلاب اسلامی است

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان: مشکلات کشور نتیجه فاصله گرفتن از آرمان های انقلاب اسلامی استدبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مطالبت رهبری را مطالبات خود می داند، گفت: مشکلات کشور نتیجه فاصله گرفتن از آرمان های انقلاب اسلامی است به نقل از خبرگزاری […]

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان:

مشکلات کشور نتیجه فاصله گرفتن از آرمان های انقلاب اسلامی استدبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مطالبت رهبری را مطالبات خود می داند، گفت: مشکلات کشور نتیجه فاصله گرفتن از آرمان های انقلاب اسلامی است

مشکلات کشور نتیجه فاصله گرفتن از آرمان های انقلاب اسلامی است

به نقل از خبرگزاری بین المللی کاسپین از رشت، سردار علیزاده عصر امروز در گفتمان انقلاب اسلامی با موضوعیت ضرورت وحدت و انسجام جبهه انقلاب اسلامی در مجتمع یاس، اظهار کرد: مشکلات امروز نتیجه فاصله گرفتن از آرمان های انقلاب است.

وی گفت: رهبر انقلاب بر حرکت و همت ملی و پای کار آمدن همه نیروهای مردمی تاکید دارند و بر ضرورت تشکیل یک حبهه واحد از سال ۸۰ تاکید دارند.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان، ادامه داد: نتیجه این جبهه ائتلاف هایی بود که کمبود و مشکلاتی داشت اما در نهایت منجر به تشکیل یک جبهه مردمی شد.

علیزاده گفت: امروز همه باید در این جبهه حضور یابند زیرا این جبهه حزبی و گروهی نیست بلکه جبهه مردمی است.

وی با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ هشت ماه طول کشید تا مردم یک روز در میدان وارد شدند و فتنه را جمع کردند، بیان کرد: مشکلات امروز نتیجه عدم حضور مردم در تمام بخش هاست.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان، گفت: به مردم فضا و میدان داده نشده است و این در حالی است که رهبر در اقتصاد مقاومتی بر مردمی شدن اقتصاد تاکید دارند.

وی افزود: همه نیروهای انقلاب باید پای کار انقلاب قرار گیرند تا دولت انقلاب اسلامی را بسازیم.

علیزاده با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مطالبت رهبری را مطالبات خود می داند؛ گفت: هدف ما تعیین رییس جمهوری انقلابی نیست بلکه باید به دنبال ایجاد دولت اسلامی باشیم.

وی با اشاره به اینکه اگر این انسجام هیچ نتیجه ای ندهد همین هدف خود نتیجه ای بزرگ و مهم است، بیان کرد: امروز ما مخیر برای شرکت در این جبهه نیستیم بلکه یک ضرورت است چرا که خطر در بیخ گوش ماست.

وی ادامه داد: اگر هیچ جمعیتی راه نیفتد و فقط همین مدیران ادوار گذشته گیلان حضور یابند یک مجموعه قوی و پیشرو خواهد بود و ما در این میدان هیچ نفع شخصی نداریم.

علیزاده ادامه داد: این مجموع از ۳۰_۴۰نفر تشکیل شد و بعد ۷نفر را انتخاب کردیم و همینطور تعداد و دلسوزان و کسانی که در ادوار مختلف در گیلان خدمتگزار بودند تشکیل شد و همینطور تعداد بیشتر شد و حرکت به سمت همگرایی است.
انتهای خبر/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.