کد خبر: 4289

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۶:۵۵

حمایت مدیران ادواری استان گیلان از «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»

حمایت مدیران ادواری استان گیلان از «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»مدیران ادوار گذشته استان گیلان در حاشیه برگزاری نشست گفتمان انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کردند به نقل از خبرگزاری بین المللی کاسپین از رشت، مدیران ادوار گذشته استان گیلان در حاشیه برگزاری نشست گفتمان انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کردند. متن این بیانیه به […]

  1. حمایت مدیران ادواری استان گیلان از «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»مدیران ادوار گذشته استان گیلان در حاشیه برگزاری نشست گفتمان انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کردند
حمایت مدیران ادواری استان گیلان از «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»

به نقل از خبرگزاری بین المللی کاسپین از رشت، مدیران ادوار گذشته استان گیلان در حاشیه برگزاری نشست گفتمان انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کردند.
متن این بیانیه به شرح ذیل است:

با استعانت از خداوند متعال  تمسک به ائمه معصومین (ع)و با درود بر روح پرفتوح امام راحل ،بنیانگذار جمهوری اسلامی و ارواح طیبه شهدای انقلاب اسلامی ،دفاع مقدس و مدافعان حرم.

اکنون که با عنایت ذات احدیت و فداکاری ملت بزرگ ایران و پرچمداران ولایت مطلقه فقیه،انقلاب بزرگ اسلامی ملت ایران به عمر چهل ساله خود نزدیک میشد و قدرت روز افزون آن ستمدیدگان و مظلومان جهان را به آینده درخشان خود امیدوار و دشمنان اسلام و انقلاب را  خشمگین کرده است،به فرموده امام خامنه ای رهبرمعظم انقلاب ،اتحاد شوم دشمنان داخلی و خارجی حادثه جنگ احزاب صدر اسلام را تداعی می کند.
در چنین شرایطی ،طرفداران جبهه حق گی بایر تحت پرچم ولی امر مسلمین و نائب امام عصر ارواحنا الفداه صفوف خود را یکچارچه و مستحکم سازد.

همان گونه که انقلاب اسلامی ایران با حضور و اراده آحاد مردم شکل گرفت و به میروزی رسید ،اکنون نیز که کشور با چالش هایی نظیر افزایش بیکاری ،رکود و بی رونقی فضای کسب و کار در جامعه،رواج روحیه اشرافی گری و رفاه طلبی گروهی از مسئولان و فساد اقتصادی
در برخی نهادهای دولتی و عمومی مواجه است،می باید ،با مرهیز از تقدم. منافع حزبی و جناحی خود بر الویت های مردم چاره کار را در بازگشت به آرمان های انقلاب اسلامی و نقش کارساز مردم انقلابی و بصیر ایران جست و جو کرد.

از این رو ایجاد ساز و کار اثربخش برای استفاده از نقش بدنه مردم در کارآمدسازی نظام اجرایی کشور موضوعی است که باید در آستانه شکل گیری آرایش های انتخاباتی بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد. در چنین رویکردی شکل گیری «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» ایده ای است که می تپاند آحاد جامعه را به آینده ای روشن و مدیریت مبنی بر الگوی اسلامی_ایرانی بیش از پیش امیدوار سازد.
ما جمعی از مدیران ادواری استان گیلان با توجه به اولویت ها و نیاز فوری کر به خدمت صادقانه به مردم و حل مشکلات آن ها در عرصه های اقتصادی و اجتماعی و مقابله با فساد در لایه های اداری کشور تاکید داشته و داریم و نظر به اعلام موجودیت «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» و مواضع و اهداف اعلام شده، حمایت همه جانبه خود را از این جبهه اعلام کرده، آمادگی کامل خود را در ارائه ظرفیت های نیروهای انقلابی این استان در خدمت مواضع و اهداف این مجموعه انقلابی اعلام میکنیم.
والسلام

انتهای خبر/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.