کد خبر: 4334

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۸

مبارزه با قاچاق، اولویت نیروی انتظامی در سال جدید/ نقش موثر نیروی انتظامی در تحقق شعار سال ۹۶

سردار اشتری مطرح کرد؛ مبارزه با قاچاق، اولویت نیروی انتظامی در سال جدید/ نقش موثر نیروی انتظامی در تحقق شعار سال ۹۶ فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تأکیدات موکد مقام معظم رهبری مبنی بر افزایش مبارزه و مقابله با قاچاق، مبارزه با این پدیده شوم را اولویت ناجا در سال جدید اعلام کرد. به […]

سردار اشتری مطرح کرد؛

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تأکیدات موکد مقام معظم رهبری مبنی بر افزایش مبارزه و مقابله با قاچاق، مبارزه با این پدیده شوم را اولویت ناجا در سال جدید اعلام کرد.

مبارزه با قاچاق، اولویت نیروی انتظامی در سال جدید/ نقش موثر نیروی انتظامی در تحقق شعار سال ۹۶به گزارش نقل از باشگاه خبر نگاران، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در اولین جلسه اخوت با فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی ضمن تبریک سال ۱۳۹۶ و نیز ماه رجب اظهار داشت: سال ۹۵ با همه سختی‌های خاص خودش بحمدالله به خوبی سپری شد و با حول و قوه الهی نیروی انتظامی از همه مأموریت‌های خود در این سال سربلند بیرون آمد که قابل تقدیر است.
وی به مأموریت‌های ناجا در سال گذشته نظیر اقدامات نوروزی، طرح تابستانه، ماه محرم، مراسم اربعین و غیره اشاره کرد و گفت: در کنگره بزرگ اربعین بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از سه مرز کشور به عتبات عالیات اعزام شدند؛ اجرای این عملیات بسیار بزرگ برای نظام و نیروی انتظامی یک افتخار به شمار می‌آید که زائران به سلامت به کشور بازگشتند.
فرمانده ناجا به تهدیدات گروهک‌های تکفیری و سلفی در سال گذشته اشاره کرد و گفت: به غیر از تهدیدات کشورهای استکباری گروهک‌های مزبور نیز ما را مورد تهدید قرار می‌دادند که خوشبختانه به یاری خداوند متعال، لطف امام زمان (عج)، هدایت داهیانه مقام معظم رهبری و همت دستگاه‌ها این تهدیدات خنثی شد؛ در این راستا نیروی انتظامی بیشترین تلاش خود را در عرصه نظم و امنیت بر عهده داشت.
سردار اشتری با اشاره به چهارشنبه آخر سال گفت: در سال ۹۵ نسبت به سال‌های گذشته حوادث کمتری را در چهارشنبه آخر سال شاهد بودیم که این نتیجه آمادگی دستگاه‌های مختلف و اقدامات پیشدستانه و حضور موثر ناجا در این روز بوده است.
این مقام عالی انتظامی کشور به حادثه “پلاسکو” اشاره کرد و گفت: این حادثه به گونه‌ای مدیریت شد که هیچ مشکلی به وجود نیامد.
وی به دیدار فرماندهان ناجا با مقام معظم رهبری در اردیبهشت ماه و هفته ناجا در سال گذشته اشاره کرد و گفت: این دیدار‌ها بی نظیر و لطف ویژه معظم له به نیروی انتظامی بوده تا با ایشان دیدار داشته باشیم.
سردار اشتری به دیدار با مقام معظم رهبری در اسفند ماه سال ۹۵ اشاره کرد و گفت: در این دیدار معظم له ضمن ارایه توصیه هایی برافزایش مبارزه و مقابله با قاچاق و نیز همکاری دستگاه‌ها با نیروی انتظامی تأکید کردند؛ در این رابطه گزارش هایی در خصوص اقدامات نیروی انتظامی در امر مبارزه با قاچاق به ایشان ارایه کردیم که معظم له بر افزایش کنترل مبادی ورودی کالای قاچاق تأکید کردند.
وی با اشاره به تشکیل قرارگاه مقابله با کالای قاچاق گفت: مبارزه با این پدیده شوم در سال گذشته و امسال جزء اولویت‌های اصلی نیروی انتظامی است که در این راستا با برنامه ریزی و تمرکز بر مبادی اصلی ورود کالای قاچاق، اقدام خواهد شد.
فرمانده ناجا با اشاره به نام گذاری سال ۹۶ از سوی مقام معظم رهبری با نام “اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال ” گفت: نیروی انتظامی می‌تواند در تحقق و عملیاتی شدن شعار سال نقش موثری داشته باشد.
سردار اشتری تصریح کرد: هر اقدامی که در راستای امنیت تولید و اشتغال باشد را انجام خواهیم داد.
انتهای پیام/
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹