کد خبر: 4424

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۴

مهندس بهزاد گوهریان مطرح کرد:توسعه شهری چابکسر در گرو مطالعات دقیق و بهره مندی از نظر کارشناسان شهرسازی است

به گزارش خبرنگار چابک خبر ، یکی از مشکلاتی که تمام فصول سال بویژه ایام تعطیلات در شهر توریستی چابکسر وجود دارد ، ترافیک شهری است، مشکلی که برخی اوقات به معضل تبدیل می شود.   در این خصوص با مهندس بهزاد گوهریان به گفتگو نشستیم که صحبت های این کارشناس راه و ترابری به شرح […]

به گزارش خبرنگار چابک خبر ، یکی از مشکلاتی که تمام فصول سال بویژه ایام تعطیلات در شهر توریستی چابکسر وجود دارد ، ترافیک شهری است، مشکلی که برخی اوقات به معضل تبدیل می شود.

 

در این خصوص با مهندس بهزاد گوهریان به گفتگو نشستیم که صحبت های این کارشناس راه و ترابری به شرح متن ذیل می باشد.

 

گوهریان با اشاره به ترافیک شهر چابکسر در ایام تعطیلات گفت: برای جلوگیری از این اتفاق باید شهر را در ضلع شمالی توسعه داد و در برخی مناطق  با عقب نشینی ساختمان ها کمک گرفت.

 

وی با بیان اینکه اگر توسعه شهری به درستی صورت گیرد ، مسافرین و گردشگران زیادی از بازار چابکسر بهره خواهند برد و این اتفاق موجب افزایش درآمد کسبه و در نهایت درآمد برای شهرداری خواهد شد.

 

این مهندس راه و ترابری با اشاره به افزایش عرض خیابان اصلی چابکسر که در روزهای پایانی سال ۹۵ انجام شد گفت: برای تکمیل این طرح شهرداری بایستی اقدام به عریض سازی ضلع شمالی شهر نماید تا هم موجب جذب و توقف مسافرین گردد و هم درآمد کسبه چابکسر افزایش یابد و رضایت مندی آنها را فراهم سازد

 

گوهریان در ادامه یکی دیگر از راه های حل معضل ترافیک شهری چابکسر را بازگشایی خیابان شورا غربی دانست و گفت: اگر شهرداری به آن نقطه شهری توجه ویژه ای داشته باشد افزایش ساخت و ساز رقم خواهد خورد و به گونه ای ثروت در تمام نقاط شهری تقسیم می شود.

 

وی در پایان از مسئولین شهرستانی و بالاخص نماینده مردم شهرستان رودسر و املش خواستار استقلال ادارات این شهر شد تا چابکسر به جایگاه اصلی خود برسد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.