کد خبر: 4604

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۲۰:۴۱

خروج پیکر بی جان ۲۱ نفر از معدن ذغال‌سنگ آزادشهر

لحظاتی پیش پیکر بی جان ۲۱ نفر از معدن ذغال‌سنگ آزادشهر خارج شد. به نقل از خبرگزاری دانشجو، رمضان بهرامی رئیس خانه صنعت و معدن استان گلستان، در رابطه با آخرین اخبار مصدومان معدن ذغال‌سنگ آزادشهر، اظهار داشت: این حادثه تاکنون ۶٩ مصدوم داشته و لحظات گذشته ٢١ جنازه از معدن خارج شده است.   رئیس […]

لحظاتی پیش پیکر بی جان ۲۱ نفر از معدن ذغال‌سنگ آزادشهر خارج شد.

به نقل از خبرگزاری دانشجو، رمضان بهرامی رئیس خانه صنعت و معدن استان گلستان، در رابطه با آخرین اخبار مصدومان معدن ذغال‌سنگ آزادشهر، اظهار داشت: این حادثه تاکنون ۶٩ مصدوم داشته و لحظات گذشته ٢١ جنازه از معدن خارج شده است.

 

رئیس خانه صنعت و معدن استان گلستان با اشاره به اینکه گمانه‌زنی‌های بسیاری در مورد ۲۱ جنازه پیداشده در معدن ذغال‌سنگ آزادشهر مطرح است، گفت: هنوز وزیر کار و صنعت در محل حادثه حاضر نشده‌اند.

 

وی افزود: برخی معتقدند تعدادی از این جنازه‌ها مربوط به معدن‌کارانی است که برای کمک به مصدومان وارد معدن شده بودند و این آمار مجزا از ۳۲ معدن‌کار محبوس‌شده در معدن است.

 

رئیس خانه صنعت و معدن استان گلستان با اشاره به اینکه هم‌اکنون ۶۰۰ متر از معدن پاکسازی شده و در حال حفر معدن تا ۱۵۰۰ متر هستند، گفت: هنوز وزیر صنعت و وزیر کار در محل حادثه حاضر نشده‌اند. البته براساس اخبار گفته می‌شود که آنها تا نیم ساعت دیگر به محل حادثه می‌رسند.

 

پایگاه خبری تحلیلی چابک خبر ضایعه درگذشت کارگران مظلوم و زحمت کش معدن آزادشهر را به جامعه شریف کارگری کشور تسلیت عرض می کند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.