کد خبر: 4693

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۰

موضع گیری انتخاباتی ائمه جمعه رودسر و چابکسر به طرفداری از کاندیدای ریاست جمهوری!

به گزارش  خبرنگار چابک خبر، در طی سفر نجفی استاندار گیلان و برخی مدیران کل به شهرستان رودسر ،ائمه جمعه رودسر و چابکسر به طرفداری از روحانی کاندیدای ریاست جمهوری پرداختند. حجت الاسلام تقی روحانی امام جمعه رودسر در این دیدار گفت: در این چهار سال هر کجا بحث از تولید و اشتغال بود دولتمردان […]

به گزارش  خبرنگار چابک خبر، در طی سفر نجفی استاندار گیلان و برخی مدیران کل به شهرستان رودسر ،ائمه جمعه رودسر و چابکسر به طرفداری از روحانی کاندیدای ریاست جمهوری پرداختند.

حجت الاسلام تقی روحانی امام جمعه رودسر در این دیدار گفت: در این چهار سال هر کجا بحث از تولید و اشتغال بود دولتمردان حضور داشتند و کسی نگوید موقع انتخابات این بهره‌برداری‌ها در حال انجام است.

امام جمعه چابکسر در این دیدار با بیان اینکه دولت یازدهم، از بهترین دولت های پس از انقلاب است، اظهار داشت : اجرای پروژه‌های عظیم راه‌سازی، پل سازی، تونل سازی، سد سازی و بسیاری از چنین پروژه‌هایی که حجم زیادی از آنها طی دوره‌ تصدی دولت تدبیر و امید اجرا شده، نشان از حرکت قطار رشد و توسعه‌ نظام به سمت آینده‌ای روشن دارد.

حالیه اینکه در این ایام تبلیغات انتخابات ، ائمه جمعه که باید اصل بی طرفی را رعایت کنند و مردم را به روشنگری در انتخاب کاندیدای اصلح دعوت نمایند چگونه به طرفداری از کاندیدا ریاست جمهوری می پردازند ، آیا این بهره برداری های سیاسی به جایگاه نماز جمعه ضرر نخواهد رساند؟

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.