کد خبر: 4735

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۰

دعوت رئیس مجمع نمایندگان گیلان از مردم برای شرکت گسترده در انتخابات

 رئیس مجمع نمایندگان گیلان در پیامی از مردم برای شرکت گسترده در انتخابات دعوت کرد به گزارش خبرنگارچابک خبر، اسدالله عباسی رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در پیامی از ملت بزرگ و شهید پرور ایران در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا خواستار حضوری پرشور و گسترده در انتخابات شد. […]

 رئیس مجمع نمایندگان گیلان در پیامی از مردم برای شرکت گسترده در انتخابات دعوت کرد

به گزارش خبرنگارچابک خبر، اسدالله عباسی رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در پیامی از ملت بزرگ و شهید پرور ایران در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا خواستار حضوری پرشور و گسترده در انتخابات شد.

 

در متن این پیام آمده است حضور هوشمندانه شما در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه و انتخاب رئیس جمهوری کارآمد و انقلابی و همچنین انتخاب آگاهانه اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا ، موجب استحکام امنیت و اقتدار و زمینه ساز پیشرفت و توسعه ایران اسلامی است.

 

ما نمایندگان خانه ملت از مردم انقلابی گیلان که همواره در حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی در صحنه حضور دارند دعوت می کنیم تا با مشارکت حداکثری خود افتخاری دیگر بر تاریخ درخشان این مرز و بوم بیفزایند و با برگ های رایی که به صندوق می اندازند و با انتخاب اصلح موجبات تداوم راه پرافتخار خدمت گذاری به مردم ، توسعه و پیشرفت و افزایش هرچه بیشتر عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم نمایند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۶
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹