کد خبر: 4740

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۴

۲۵۵ شعبه اخذ رأی در شهرستان رودسر تعیین شد +آدرس محل اخذرأی

طی آگهی انتخابات ۲۵۵ شعبه اخذ رأی در شهرستان رودسر تعیین شد به نقل از رودسریها ، فرمانداری رودسری با انتشار آگهی انتخابات محل شعب اخذ رای در شهرستان رودسر را مشخص کرد. در این آگهی آمده است فرمانداری رودسر  در اجرای ماده ۴۵ قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده ۱۹ آیین نامه اجرایی آن […]

طی آگهی انتخابات ۲۵۵ شعبه اخذ رأی در شهرستان رودسر تعیین شد

به نقل از رودسریها ، فرمانداری رودسری با انتشار آگهی انتخابات محل شعب اخذ رای در شهرستان رودسر را مشخص کرد. در این آگهی آمده است فرمانداری رودسر  در اجرای ماده ۴۵ قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده ۱۹ آیین نامه اجرایی آن و ماده ۳۹ قانون تشکیلات ، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران و ماده ۳۱ آیین نامه اجرایی به آگاهی مردم شریف شهرستان رودسر می رساند کلیه کسانی که به استناد قانون انتخابات حق شرکت در انتخابات را دارند ، برای ثبت نام و دریافت برگ رای در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ از ساعت ۸صبح لغایت ۱۸ بعداز ظهر با در دست داشتن شناسنامه و کارت ملی به یکی از شعب ثبت نام و اخذ  رای مشروح زیر مراجعه نموده و پس از ثبت نام ، رای خود را در صندوق رای بیندازند.

 

فرماندار شهرستان رودسر به تعداد کل داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره نمود و گفت: تعداد کل داوطلبین شوراهای اسلامی شهر روستا ۱۷۳۸ نفر می باشند که از این تعداد ۱۶۳ نفر داوطلبین شورای شهر و ۱۵۷۰ نفر هم داوطلبین شورای روستا می باشند .

امیر جانبازی رودسری تعداد کل شعب اخذ رأی را در شهرستان ۲۵۵ مورد عنوان نمود و افزود: از این تعداد ۶۱ شعبه مربوط به شهر و ۱۹۴ شعبه مربوط به روستا می باشد .

 

گفتنیست شهرستان رودسر ۲۵۵ شعبه اخذ رای دارد که بخش مرکزی با ۷۵ شعبه ، رحیم آباد با ۸۴ شعبه ، کلاچای با ۵۶ شعبه و چابکسر ۴۰ شعبه آماده برگزاری انتخابات می باشند.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.