کد خبر: 4801

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۵

مسابقات سوارکاری کورس بهاره اوشیان چابکسر به پایان رسید

به گزارش خبرنگار چابک خبر، سومین دوره مسابقات کورس بهاره اسب سواری اوشیان چابکسر عصر جمعه در ساحل این روستا برگزار شد و ۳۵ اسب از نژادهای ترکمن، دوخون، ریز محلی و درشت محلی از استان های گیلان و مازندران با یکدیگر به رقابت پرداختند در پایان این رقابت ها و در رده اسب های […]

به گزارش خبرنگار چابک خبر، سومین دوره مسابقات کورس بهاره اسب سواری اوشیان چابکسر عصر جمعه در ساحل این روستا برگزار شد و ۳۵ اسب از نژادهای ترکمن، دوخون، ریز محلی و درشت محلی از استان های گیلان و مازندران با یکدیگر به رقابت پرداختند

در پایان این رقابت ها و در رده اسب های محلی ریز ، سینا میرزا پلنگی از مازندران ، امیر جنتی از مازندران و میلاد رحیم زاده از گیلان اول تا سوم شدند.

همچنین در رده اسب های محلی درشت ، امیر بزرگ مرادی ، میلاد احمد بزرگی و محمد اتابکی هر سه از مازندران عناوین اول تا سوم از آن خود کردند.

در رده اسب های دورگ ترکمن بهنام حلاجیان از مازندران مقام اول ، بهزاد دلخواسته از گیلان دوم و سعید تالشی از مازندران مقام سوم را کسب کردند.

در دره اسب های دو خون ماهان قدیری از مازندران اول شد ، رحمت عبدالکریمی از مازندران دوم و علیرضا فتح پور از گیلان به مقام سوم این دوره از مسابقات نائل آمد و همچنین در رده دوخون اصیل مهدی نصیری از مازندران قهرمان شد.

گفتنی است جایزه این دوره از مسابقات ۳۲میلیون ریال بوده است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.