کد خبر: 4882

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۹:۱۶

استقلالی ها سایت العین را هک کردند

سایت باشگاه ورزشی العین امارات توسط هکرهای ایرانی از دسترس خارج شد. به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سایت تیم فوتبال العین امارات که در جام باشگاه‌های آسیا با نتیجه پرگل ۶ بر ۱ استقلال تهران را پشت سر گذاشته بود از دسترس کاربران خارج شد.   طرفداران استقلال تهران که از باخت سنگین تیمشان […]

سایت باشگاه ورزشی العین امارات توسط هکرهای ایرانی از دسترس خارج شد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سایت تیم فوتبال العین امارات که در جام باشگاه‌های آسیا با نتیجه پرگل ۶ بر ۱ استقلال تهران را پشت سر گذاشته بود از دسترس کاربران خارج شد.

 

طرفداران استقلال تهران که از باخت سنگین تیمشان در رقابت‌های آسیایی و مقابل یک تیم اماراتی ناراحت هستند از هر روشی برای اعلام نارضایتی خود از روند نزولی تیمشان استفاده می‌کنند.

 

پس از شکست استقلال مقابل العین در لیگ قهرمانان آسیا و اهانتی که از سوی چند تن از بازیکان تیم اماراتی پس از بازی به کشور ایران شد، ایرانی ها و هواداران استقلال این اهانت را بی پاسخ نگذاشته و سایت باشگاه العین را هک کردند. هکرها پس از هک سایت باشگاه العین، بر روی صفحه نخست این سایت عبارت “خلیج همیشگی فارس” را درج کردند.

البته سایت امنیتی zone-h که آمار تعداد سرورها و سایت های هک شده توسط هکرهای مختلف را به صورت روزانه ارائه می دهد هیچ واکنشی را نسبت به این ادعا نشان نداده است، باشگاه خبرنگاران جوان هم نمی تواند صحت این هک را تایید یا رد کند، در سایت امنیتی zoon-h آخرین هک ثبت شده برای سایت العین به سال ۲۰۱۰ بازمی گردد.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.